Problem przy zamykaniu systemu

Witam mam taki problem od paru dni komputer nie chc emi sie wylaczac tylko przy wybraniu opcji zamkniecia wszystko jest ok dochodzi do stanu gdzie pisze trwa zamykanie systemu i wylacza sie dysk ale komputer nie tak jak by sie zawieszal czy cos. trzeba go wtedy z palca gasic, probowalem szukac w rejestrze nic nie pomoglo… wyczytalem ze cos z PM lub zaawansowane zasilanie nie mam tego ani w biosie ani w menadzeze urzadzen. Pomocy.

W biosie przywróć ustawienia zoptymalizowane.

W rejestrze w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

dodałeś wartość typu DWORD PowerdownAfterShutdown = 1??

w rejestrze dodawalem na 1 i nie dalo to nic sprobuje jeszcze te optymalne ustawienia w biosie.

DJ_Cysiek ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

nic nie pomogly optymalne ustawienia.

DJ_Cysiek , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji Edytuj

no to co mam tam wpisac jak nie wiem co sie dzieje.

Walczyłem ostatnio z takim problemem na laptopie mojej żony. Dodawałem wpis, który podał ci cosik_ktosik kombinowałem jak mogłem z ustawieniami, o których piszesz, szukałem jak głupi uaktualnień sterowników i wszystko na wół się zdało.

Pomogła dopiero naprawa systemu z płyty instalacyjnej. Butujesz kompa z płyty instalacyjnej XP, pierwsze “R” napraw system pomijasz i jedziesz dalej. Pojawi ci się kolejne “R” i za drugim razem je wciskasz.