Problem, rekrutacja elektroniczna, zdjęcie

zastanawiałam się gdzie umieścić ten temat …

Na uczelnie jest wymagana rekrutacja elektronicza po wypełnieniu formularza, przelew z opłata rekrutacyjna wymagaja wrzucenie zdjęcia o talkich wymaganiach

Parametry zdjęcia:

Zdjęcie musi być kolorowe, powinno przedstawiać lewy półprofil, z odsłoniętym uchem.

Wysokość: 375 pikseli

Szerokość: 300 pikseli

Rozmiar: 150.0 KB

Format: jpg

zeskanowałam zdjęcie z dowodu istawiłam wielkość i szerokość tylko romiar wynosi tylko 20kb nie wiecie jak powiększy zdjęcie??

próbowałam już wszystkiego od painta po photoshopa i nie mam juz pomysłów…a czas mam do środy

Chyba raczej chodzi o to, żeby zdjęcie nie zajmowało więcej niż 150kb.

ta dyby to było takieproste wrzucałam zdjęcie 375x300rozmiar 20kb, 375x300 40kbi nic sie nie dzieje

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Jak masz problemy z systemem elektronicznej rejestracji to skontaktuj się z dziekanatem. Może to jakiś błąd. Z drugiej strony co ma się stać po wrzuceniu tego zdjęcia? Ma się pojawić w twoim profilu jako avatar?!

tak sądzę

Dodane 16.07.2009 (Cz) 23:03

do uczelni nie mogę sie dodzwonić ;/

zdjęcie jest wykorzystywane chyba do legitymacji nowej elektronicznej. i wielkość raczej “do” a nie dokładnie tyle

próbowałam tez wrzucać foty 15x150 i nic

  1. O 23 dzwonisz na uczelnię i ze zdziwieniem stwierdzasz, że placówka jest nieosiągalna? Nie przemknęło Ci przez głowę, że uczelnia to nie monopol (24/7) i sekretariat w godzinach wieczornych zamknięto?

  2. Po kiego grzyba próbujesz załadować fotografie 15x150, gdy wyraźnie jest zaznaczone w wymaganiach 375x300?

  3. Rozmiar 150KB oznacza LIMIT - zdjęcie DO 150KB. Podejrzewam, że na tej uczelni poszukują normalnych ludzi, a nie hardcorów z lustrzanką, która robi fotki dokładnie o wadze 150KB (i ani bita mniej/więcej).

  4. Wymagania zdjęć są sprecyzowane tak, że nawet biedronka powinna to zrozumieć.

  5. Jak elektroniczna rejestracja nie działa - kontaktujesz się z uczelnią. Jest sporo kanałów komunikacji (telefon, e-mail, osobista wizyta).

  6. Nic dziwnego, że program nie przyjął Ci zdjęcia o wymiarach 375x300 (szerokość 375, wysokość 300). W wymaganiach jest odwrotnie! Wysokość 375 i szerokość 300 - 300x375.

i skan z dowodu wyszedł elegancko ? jakoś wierzyć mi się nie chce !

pamiętaj że to zdjęcie będziesz miała w legitymacji i indeksie