Problem rozwiązany

(Pawel2 2) #1

Witam.

Czy, a jeśli tak to jak można otworzyć kilka plików jednocześnie zamiast każdy pojedyńczo :?: Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

(Michaelp128) #2

Przytrzymaj CTRL i zaznacz pliki. Później PPM na jedną z ikon i otwórz.

(Sawyer47) #3

Bardzo konkretne pytanie! Sprecyzuj o co Ci konkretnie chodzi, w jakiej sytuacji, jaki system, chodzi Ci o jakiś program? Konkretniej!

(floyd) #4

Skopiuj do notatnika i zapisz z nazwą np. start.bat. Uruchom plik start.bat, a otworzą ci się trzy programy.

cd c:\program files\windows media player

start wmplayer.exe

start c:\windows\notepad.exe 

start c:\windows\kawa.bmp

(Pawel2 2) #5

Pliki są w archiwum rar, są to wirusy - chcę przetestować wszystkie z nich, nie chcę jednak otwierać każdego z osobna, tylko chcę zrobić to hurtem. System XP PRO. W menu kontekstowym WinRara nie ma opcji otwórz więc po zaznaczeniu wszystkich tak otworzyć się raczej nie da. A może się mylę :?:

(WSJD) #6

W takim razie radzę ich nie otwierać. Przeskanuj archiwum programem antywirusowym i on Ci powie, czy usunąć, czy kwarantanna? Zdrowe pliki zostawi w spokoju.

(Pawel2 2) #7

Ale ja chce je otworzyć gdyż chce w ten sposób przetestować antywirusa - będę pracować na wirtualnym systemie więc mój PC nie zostanie zainfekowany :slight_smile: Wiem co robię :slight_smile: Jedynie proszę o odpowiedź czy można otworzyć je wszystkie jednocześnie :slight_smile:

(Michaelp128) #8

PPM na ikonę archiwum :arrow: Wypakuj do... :arrow: stwórz nowy folder :arrow: wypakuj tam pliki :arrow: otwórz folder :arrow: CTRL + A :arrow: PPM :arrow: otwórz