Problem rzeźnika! :(

JESTEM OBURZONY I ZBULWERSOWANY!! DZISIAJ POPOŁUDNIU OTRZYMAŁEM OD JEDNEGO Z USERÓW TEGO FORUM MAILA (A W ZASADZIE TO DWA) KTÓRE ZAWIERAŁY WIRUSA! !!

OTO JEGO NAZWA W32.BEAGLE@MM!ZIP!! UWAŻAJCIE NA POCZTĘ KTÓRĄ OTRZYMUJECIE I DOKŁADNIE JĄ SPRAWDZAJCIE! !!

JEŻELI KTÓRYS Z SZANOWNYCH PANÓW MODERATORÓW CHCIAŁBY ZAITERWENIOWAĆ TO PROSZĘ PISAĆ NA PW!!

DODAM ŻE MAIL TO BYŁO COŚ Z MP3 I JAKIŚ PLIK DO TEGO! !!

KAPA KAPA I JESZCZE RAZ KAPA! !!

nie musisz krzyczeć a niestety wirusy same sie wysyłają do urzytkowników forum bo podszywają się pod ich adresów email

Ja też miałem okazję dwukrotnie w jednym dniu tego doświadczyć :frowning:

Trzeba zrobić z tym porządek :evil:

no czy nie muszę krzyczeć to bym się kłócił bo mój komputer dostaje fioła!! ja GŁUPI patrząc i widząc że to mail od jednego z userów otworzyłem tego maila i teraz się dzieje sieka padaka! !!

Puenta płynie z tego tylko jedna! !!

Nie należy zbyt nierozsądnie szarżować swoim mailem! !!

Czyli pokazywać go publicznie (forum ogólnodostępne przecież). Jak się chce z kimś pogadać, zawsze można dokonac wymiany adresów chociażby przez PW.

A user (rzekomy sprawca wirusa) jest Bogu ducha winny! I bez znaczenia, kim jest!

Jak powiedział Sebastian - to tylko “podszywki”! !!

ja kiedys dostałem wirusika od jednego z moderatorów tego forum, ale oczywiście nie sądze aby było to zrobione celowo tylko po prostu jak napisał pysiu wirusy sie same rozsyłają !!

Jak miałem Nortona Antyvrirus’a 2003 to komputera włączyć nie moglem, dostałem jakiegos maila o angielskiej zawartości i cały czas sie norton burzył… Trzeba było formata zrobić :frowning: i usunąć pocztę …

ale ja nie mam żalu do nikogo poza sobą :frowning:

szkoda że tak się dzieje i mam na celu tylko uprzedzenie innych aby nie popełnili tego błędu co ja!! a

nawet antyvirus się załączyć nie chce!! jutro format… teraz muszę uratować co się da!! :frowning: powtórzę raz jeszcze: UWAŻAJCIE! !!

Nawet na takim forum,nie dadzą żyć człowiekowi spokojnie… :cry: Do czego my dążymy… :roll:

Jak łatwo mozna zauwazyć - moje namiary poniżej “podpisu” są bardzo lakoniczne (tzw. niezbędne minimum).

Adres email i te inne Tleny - mają osoby zainteresowane. Tym samym wiem czego się spodziewać w poczcie i od kogo.

I tu chyba tkwi metoda na to szaleństwo, raczej jak widac b. nieprzyjemne w skutkach!

mimo iż się nie znamy Waterproof to uznaję cię za bardzo kompetentną osobę i poszedłem już w twoje ślady i pozostawiłem tylko namiary całkowicie minimalne!!

Ja również po rozważeniu wszystkich ZA i PRZECIW,usunąłem zbędne dane…

Pozdrawiam!

Panowie aby się zabezpieczyc się przed takimi mailami oczywiście po za antywirusem nalezy załozyć proram O nazwie POPTRAY http://www.dobreprogramy.pl/index.php?d … d=579&t=64 który sprawdza wiadomości na serwerze i wtedy można sobie usunąc taką wiadomość z załącznikiem nie śiągając maila na dysk

myślę Damian że Waterproof ma rację innego tak skutecznego leku na to chamstwo nie ma!! ciekawe ilu pójdzie w nasze ślady??

a, moj nod wykryl wirusiki w 4 em@ili i usunol ,zapisujac raport mam gdzies podane zapisane w logu adresy tych ze kolesi niebede podawala tego publicznie ale jesli sie to powtorzy zrobie to,W32.BEAGLE

ten oraz nazwy niepamietam ,ale byl jeszcze inny

troszke byscie sie opamietali bo to naprawade userzy z tego forum

i mozna zawsze odeslac takiemu delikwen. rodzimej produkcji trojana ktorego zaden antywir niewykryje wiec ,zobaczymy kto dalej sie

bedzie tak bawil ,glupio;)

Kamcia jak możesz to napisz coś więcej o tym programie który wykrył te dziady!! dokładną nazwę i czy to jest freeware oraz skąd to ściągnąć tak na przyszłość !!

Jak najbardziej popieram tego rodzaju zemstę.

Pamiętam,że kiedyś przyszedł mi mail z interi,że e-mail który wysyłałem mógł zawierać w sobie wirusa,przez co został wykasowany.

Wiem,że nic podobnego nie wysyłałem,więc ktoś musiał się podemnie podszywać :-x

Kamcia i Damianie: wybaczcie - jesteście deko w błędzie.

Jak bylo napisane przeze mnie wyżej, gościu nie jest nic winien. Przynajmniej doslownie!

Po prostu sam nieopacznie udostępnil swój adres, jak również poszkodowani. W czym więc problem dla żartownisia , połączyć te ogniwa w zajefajną pseudozabawę? :twisted:

masz rację Waterproof (który to już raz :smiley: ) !!

i kto twierdzi że piece krematoryjne w Oświęcimiu nie powinny zostać na nowo rozpalone!! przecież gdybym dorwał tego rzemienia który to zrobił to chyba bym go zatłukł na kotleta! !!

Zgadzam się Waterproof.

Miałem na myśli zastosowanie powyższej metody karnej w przypadku znalezienia i 100% przekonania się,iż dana osoba jest autor-em(ką) tego bezsensownego dowcipu…