Problem smsy motorola e365

mam problem z smsami w motoroli e365 tzn. w skrzynce odbiorczej zamiast adresata smsa jest jego nr ??? a powinien byc wpis z ksiazki tel np. malgosia :wink: w pamicei tel nie ma zduplikowanych wpisow probowalem korzystac z pamieci tel i karty ale to nic nie dalo. czy ktos wie jak sobie z tym poradzic ???

Jesli masz dany numer wpsiany w ksciazce telefonicznej to zamiast numeru powinno sie wyswietlic np jego imie

no wlanie a tak sie nie robi tylko nr sie wyswietla !!

Zglos sie do sklepu gdzie zostal zakupiony :wink:

W telefonie gdzieś w ustawieniach powinno być “pokazuj numer” lub “pokazuj opis” lub “pokazuj numer+opis” nie wiem czy masz taką opcje ale w mojej noki taka jest , musisz sprawdzić bo nie miałem takiego tel.

to nie ma nic wspolnego ze skrzynka odbiorcza telefonu a pozatym co ma wspolnego nokia z motorola ???

Skoro uwazasz że takie ustawienie nie ma nic wspólnego to najlepiej skontaktuj sie z producentem telefonu On Ci wszysko wyjaśni co i jak należy ustawić i problem będziesz miał z głowy.

Mam czasem tak w Nokii 3310. Coś z kartą SIM :expressionless:

tez tak myslalem ale krta byla wczesniej w innym tel i bylo wszystko ok :?

A poruszaj nią, wyłącz, włącz tel

Nie wiem czy w toim telefonie może być to samo ale u mnie jest nastepująco.

gdy ustawie poziom zabezpieczeń na karta sim to w skrzynce też mi sie pokazuje mi sie sam numer. Może masz tez ustawiony poziom zabezpieczen na karte sim :wink:

a tego nie sprawdzalem musze sprawdzic thnx tylko to potrwa bo to jest w tel mojej dziewczyny :wink:

Troch może i stary ten temat… Ale jak dodacie przed numer +48 to bedzie wsyztsko ok :slight_smile: