Problem SP1

pomozcie mi z tym problemem …

W dniu premiery SP1 pl, natychmiastowo pojawil sie u mnie na laptopie w windows update (wu) i co? rozpoczalem instalacje, wszystko przebiegało swietnie , ja juz zacierałem rączki ze szczescia, lapek sie restartuje i komunikat ze instaluje aktualizacje 1 of 3 , nastepnie 2 of 3 , i kolejny restart, instalowanie aktualizacji 3 of 3 100% i nastepny restart , wszystko przebiega tak jak powinno, lecz do tego ostatniego restartu, wyskakuje Blad “Service Pack did not install Reverting changes. Do not turn off your computer” tzn. sp sie nie zainstalowal, przywracanie zmian.

Probowalem instalowac SP kilka razy z witryny windows update, po czym sciagalem pelna wersje 570+ MB z strony M$… instalacja przebiegala odrobine inaczej, lecz finalizacja instalacji byla taka sama, SP sie nie zaistalowal…

wczoraj przywrocilem system od poczatku (myslalem ze to mozliwa wina) rozpoczynam instalacje, z instalki,

Instalacja przebiegała znacznie dluzej ponad godzinke z ciaglym restartem systemu, i niestety pod koniec ten sam komunikat.

Czym to jest spowodowane?? zadnych problemow przy instalacji, w trakcie, i gdy juz sie zainstaluje calosc, wyskakuje ze Service Pack sie nie zainstalowal…

Jest to bardzo meczace patrzac na czas trwania instalacji…

Jesli ktos zna rozwiazanie tego problemu bede wdzieczny. Pozdrawiam

Miałem ten sam problem tylko na PC przeskanuj czy nie masz błędów dysku

U mnie pobrało z Windows Update i… nic

Tylko pokazuje, że ostatnia aktualizacja zakończyła się niepowodzeniem.

Ktoś wie jak to naprawić?

Edit: Teraz znowu pokazuje, że są nowe aktualizacje (SP1), a przed chwilą pobrałem!