Problem speed touch 330 pilne

Witam, mam windows 8 zainstalowałem sterowniki pod win 7 zainstalowaly się pomyślnie ale gdy podłaczam modem do laptopa to on się zawiesza i pokazuje sie niebieski ekran i błąd DRIVE_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL USBXHCI.SYS niech znajdzie się ktoś na tyle inteligenty żeby rozwiazać ten problem.

miniuu94 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

UP

Opisałem jak wygląda problem, inaczej nie potrafię. To pomoże ktoś?

Witam,

ST330 nie jest obsługiwany pod win7 ani pod win8. Sterownik mimo iż się zainstaluje u Pana na komputerze poprawnie, mogą występować problemy z blue screenami. Nawet jak Pan zadzwoni pod infolinię 801505505 również otrzyma Pan takie informacje. Niestety, jedynie wyjście to zamontowanie routera.

Pozdrawiam,

Kapuscinski_K.

Potwierdzam to co poprzednik napisał. Około 1.5 roku temu przestało być możliwe łączenie z internetem poprzez ten modem z Windows 7. Na infolini tp za drugim razem jak trafiłem na obeznanego gościa to poinformował mnie oficjalnie że od którejś aktualizacji Windows 7 nie jest możliwe połaczenie z internetem z tym modemem. To znaczy na świeżym Win 7 za pierwszym razem jeszcze byś połączył ale jak system poinstaluje aktualizacje to koniec. Na Win 8 to raczej od początku nie będzie łączyło z tym modemem. I jak kolega wyżej zostaje zamontowanie rutera.

Możliwe jest wyłączenie podpisywania sterowników… ale to na krótką metę się zda