Problem VirtualDub(p) Przesuniecie Fonu w Filmie

mam problem ktory polega na tym ze w filmie przesuniecie miedzy obrazem a fonią wynosi ok 5800 ms. oraz to ze takie przesuniecie wytepuje dopiero od polowy filmu. czy mozna to jakos naprawic przy pomocy VirtualDuba podczas przecinania filmow ??? czy trzeba urzyc jakiegos innego programu ?? jezeli tak prosze o dokladny Opis… Dziekuje :slight_smile:

Męczyłem Virtualduba w podobnym temacie. Niestety wynik negatywny. Proponuje skorzystaj z VSO ConvertXtoDVD. Mozna wkleic tez napisy w formacie *srt. Ma też swoją wypalarkę. Ustaw x4 nie więcej. Powinno pomóc.

Hmmm… takl Tylko z tego co wiem to program o nazwie ConvertXtoDVD sluzy do konwersji Filmow w roznych plikach… a ja potrzebuje takiego programu… ktory moglby mi przeciac film na pol i nagrac go pozniej na zwykla CD… jak narazie VirtualDub§ jest najlepszy, nie trudny w obsludze… Tylko problem w nim lezy iz po przekrojeniu filmu… w polowie Glos nie idzie tak jak powinien, jest przesuniety conieco… i strasznie to przeszkadza bo jest widoczne golym Okiem… jak jest glos przesuniety… czy jest w VirtualDub jakas opcja… ktora po skrojeniu da lepszy efekt audio ??? moze gdzies to sie ustawia ???