Problem w czasie pisania

W czasie pisania dokumentu w OpenOffice coś zaczęło się psuć. Nie mogłam pisac, program się zaciął a potem na pulpicie wyskoczył mi autoamtycznie oto taki log. Czy może go ktoś sprawdzić o co w nim chodzi i czy to coś niepokojącego?

Hmm droga Edyto ;] Na początek zainstaluj najnowszą Javę 1.5.0.8 - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=40&id=485

No i możesz właściwie wyłączyć Javę w OO…

Aha i jezeli używasz IE to radzę zmienić na jakąś bezpieczniejszą przeglądarkę, np. Operę, bo na niektóre dziury w IE nawet Kaspersky nie pomoże.

Po pierwsze pod tym adresem co podałeś nie ma tego programu :stuck_out_tongue:

A po drugie lubie IE Nigdy na nią nie narzekałam i nie narzekam a poza tym na IE działaja mi wszystkie klawisze multimedialne w Firefox nie działają. :cry:

Tak to bardzo łatwo zmienić po prostu wpisz w Google (xxx, sex, cracks, warez) wejdź na kilka takich stron i powiedz ile nowych toolbarów masz i jaką masz stronę główną!

Na taką stronę możesz kiedyś trafić przypadkiem i co w tedy się stanie z twoim systemem, a jak mniemasz żadnego antywirusa to dopiero koszmar :smiley: A kto wie może masz jakiegoś wirusa który wykorzystuje cię do infekowania innych :?: :smiley:

Zainstalowałam Operę. Mam nadzięje, że też jest tak dobra jak Firefox. Teraz wszystko bynajmniej działa jeżeli chodzi również o klawiaturę. :smiley:

Dzieki za przestrogi.