Problem w NFS A 2 co dalej?

Mam pytanie przechodze sobie NFS A2 i teraz mam tylko na mapce garage coś tam jeszcz i coś jeszcze ,ale nie mam wyścigów mam peugota 206 stuningowanego i co mam zrobić ,żeby ścigać się dalej?

Chodzi Ci o NFS U2 ?

Ja tak miałem, gdy brakowało reputacji.

Niestety, ale nie znam żadnego sposobu - zaczynałem grę od nowa :mrgreen:

A jeśli coś tam jeszcze to sklep z bajerami - jedź do niego i kup wszystko, co Ci podwyższa Visual Rating czy jakoś tak.

Pozdrawiam

A jak ten sklep się nazywa?

napisałem A2 ponieważ coś nie tak mam z klawiatura ;/

Nie pamiętam dokładnie, ale na pewno nie czerwony.

Powinieneś wiedzieć, że trzeba ulepszać samochód… :slight_smile:

P.S. Naciśnij TAB i poszukaj jakichś tam wiadomości na temat bajerów.

UPDATE (nawiązując do posta poniżej): odwiedź każdy sklep, kup wszystko co Ci podnosi Visual Rating czy coś takiego i powinieneś mieć nowe rejsy.

musisz tuningować auto maksymalnie jak się da. Wtedy pojawią się gwiazdki a potem wyścigi.

Pewnie to chodzi o żółty kolor sklepu na mapie, ten co w nim są kolorowe podtlenki azotu, sprzęt audio, hydrauliczne zawieszenie itp. Nie musisz zaczynać gry od nowa wystarczy, że zainstalujesz wszystkie dostępne bajery. Nie wiem czy wiesz, ale wygrywając wyścigi z tymi kierowcami, którzy jeżdżą po ulicy możesz odblokować unikalne części. :smiley:

Gram na ps2 ,a mam prawie cały tuning tylko mam zablokowany taki kartonik numer 2 nie wiem dla czego ;/

Spróbuj w garażu, na mapie miasta poszukać jakichś wyścigów, może jakiś przeoczyłeś.

a ile masz % ? włącz pauze i tam wejdz do garazu i dosc do mapki z wyscigami i wybieraj recznie wyscigi