Problem w pdf

Witam. Mam plik w .pdf, chcialem go przelozyc do Worda ale nie moge bo wyskakuje ze on jest encrypted, jak moge to usunac albo cos zrobic aby moc przelozyc go do worda?

A w jaki sposób lub za pomocą czego dokonujesz tej operacji “przekładania” (jak sam to ładnie nazwałeś) :wink:

Moze nie jestem dobrze obeznany w takim czyms ale tak. Mam ten plik w .pdf, chce go jakos przeniesc do worda. Sciagnalem ze strony taki program do worda ktory umozliwia otworzenie w nim plikow .pdf, ale jak proboje otworzyc to wyskakuje ze jest encrypted. A chce go oprzelozyc do Worda bo chce pojsc i go wydrukowac a w drukarni nie maja acrobat reader -.-

Mozecie jakos pomoc?Bede wdzieczny.

Najwidoczniej pilk pdf został zabezpieczony. Więc najprostszym wyjściem będzie zainstalowanie Adobe czy Acrobat Roadera w drukarni. Jest to program w 100% darmowy więc z legalnością tej instalacji na firmie nie ma żadnych problemów.

No tak wiem ze zabezpieczony, ale nie sadze ze jak przyniose program to pracownik zainstaluje acrobata odemnie. Moze uznac ze mu komp zepsuje albo cos.

Jeśli się nie mylę to nie można otworzyć .pdf w Wordzie a ten program służy do tworzenia .pdf w Wordzie. Ale mogę się mylić. Masz jeszcze możliwość skopowania sawartości pliku do Worda. Zanaczasz i kopiujesz do schowka a z tamtąd to już wiadomo. :wink: