Problem w pdf

(Drakhan) #1

Witam. Mam plik w .pdf, chcialem go przelozyc do Worda ale nie moge bo wyskakuje ze on jest encrypted, jak moge to usunac albo cos zrobic aby moc przelozyc go do worda?

(fiesta) #2

A w jaki sposób lub za pomocą czego dokonujesz tej operacji "przekładania" (jak sam to ładnie nazwałeś) :wink:

(Drakhan) #3

Moze nie jestem dobrze obeznany w takim czyms ale tak. Mam ten plik w .pdf, chce go jakos przeniesc do worda. Sciagnalem ze strony taki program do worda ktory umozliwia otworzenie w nim plikow .pdf, ale jak proboje otworzyc to wyskakuje ze jest encrypted. A chce go oprzelozyc do Worda bo chce pojsc i go wydrukowac a w drukarni nie maja acrobat reader -.-

Mozecie jakos pomoc?Bede wdzieczny.

(fiesta) #4

Najwidoczniej pilk pdf został zabezpieczony. Więc najprostszym wyjściem będzie zainstalowanie Adobe czy Acrobat Roadera w drukarni. Jest to program w 100% darmowy więc z legalnością tej instalacji na firmie nie ma żadnych problemów.

(Drakhan) #5

No tak wiem ze zabezpieczony, ale nie sadze ze jak przyniose program to pracownik zainstaluje acrobata odemnie. Moze uznac ze mu komp zepsuje albo cos.

(Bobyfly) #6

Jeśli się nie mylę to nie można otworzyć .pdf w Wordzie a ten program służy do tworzenia .pdf w Wordzie. Ale mogę się mylić. Masz jeszcze możliwość skopowania sawartości pliku do Worda. Zanaczasz i kopiujesz do schowka a z tamtąd to już wiadomo. :wink: