Problem w windows media player

Witajcie

Mam wielki problem i nie wiem jak sobie z tym poradzic.W czasie przegladania teledysków za pomocą windows media player mój 2-letni synek rabnął mi w klawiature i wyskoczyły jakies dziwne napisy,których w zaden sposób nie moge zlikwidowac.Jak sobie poradzic z tym problemem?Napisy występuja takze w czasie ogladania filmów. a7a4d998430be9bdm.gif

Obecnie nie mam dostępu do WMP w tej wersji, ale z tego co pamiętam to w opcjach trzeba wyłączyć pokazywanie info o odtwarzanym pliku…

Witaj

Zainstaluj inny odtwarzacz np. allplayer, i zobacz czy problem pozostał, cz nie :slight_smile: , może czas na zmianę :wink:

takiej opcji nie znalazłem w samym WMP , ale myślę że to może informacja wyświetlana przez kodeki których używasz… także ja proponuje szukać w tym kierunku.

Te informacje napewno wyświetla kodek. Musisz wejść do konfiguracji kodeka i tam znaleźć zaznaczenie.

sprawdzałam juz na allplayer i jest to samo,a co do kodeków to nie mam zielonego pojecia o tych sprawach,moze Wy znajdziecie rozwiazanie?Bardzo prosze!

Pozdrawiam-Iwona

Najgłupsza porada jaką mogłem przeczytać na tym forum.

Czy się komuś podoba Microsoft czy też nie, to nie da się ukryć, że bez tego odtwarzacza nie uruchomimy bardzo dużej ilości plików multimedialnych w wersji online.

Miałem ten sam problem . Zainstalowałem K-Lite Codec Pack i wszystko wróciło do normy .

Dzięki serdeczne to było to!A jak mogę to wyłaczyc?

Pozdrawiam.

Złączono Posta : 10.08.2007 (Pią) 8:21

Acha,jeszcze jedno-nie wiem czy dobrze zrobiłam ale zainstalowałam najnowsze kodeki,mam nadzieje,ze teraz juz bedzie dobrze.

Dobrze! Kodeki raczej zawsze powinny być najnowsze.