Problem Windows Media Player 9 i 11

Witam.

Od dłuższego czasu używam WMP 11. Jednak ostatnio kiedy przechodzę do karty “teraz odtwarzane” aplikacja się zawiesza i zamyka się. Tak wygląda raport z błędu 263784671bez%C2%A0tytu%C5%82u.PNG

Spróbowałem wrócić do wersji 9 WMP jednak tam występuje dokładnie to samo. Tak dzieje się od niedawna. Nie wiem co może to powodować. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu ![-o<

SzymonM , a w wersji 10 też masz taki problem??

nie mam wersji 10. ale problem występuje w wersji 9 i 11 a wcześniej nie występował

SzymonM , przeinstalowywałeś WMP łącznie z czyszczeniem rejestru przed instalacją?

Nie mogę zdeinstalować WMP ponieważ jedyne co jest to wycofanie do wersji 9. Jak mam usunąć całkiem WMP jeśli się w ogóle da?

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 21:28 został dopisany post przez SzymonM

Witam. Udało mi się usunąć WMP 9 całkowicie, oczyściłem bardzo starannie rejestr i zainstalowałem od nowa 9 a nastepnie WMP 11. Niestety problem nadal występuje. Nie wiem już co robić. proszę o pomoc

Zainstaluj Winampa [ja bardziej polecam AIMPa]

Wiesz jak pojedziesz do mechanika to mam nadzieję że on poradzi CI od razu kupno nowego samochodu zamiast naprawę usterki. Super pomysł. Dzięki wielkie

Chaciałbym zwrócić uwagę na pewien drobiazg…

W sygnaturze błędu wymieniona jest biblioteka która (prawdopodobnie) powoduje problem.

ieframe.dll = Internet Explorer Browser UI Library

Czyli istnieje możliwość, że ta biblioteka została uszkodzona? Jeśli tak to co mogę teraz z tym zrobić? Przepraszam za laickie podejście :roll: Proszę o pomoc

Nie miałem z tym bezpośredni do czynienia.

Ale z tego co widzę mogą być różne przyczyny powstania problemu, np. wadliwa aktualizacja systemu albo infekcja malware.

Czy masz zainstalowany IE7?

A jeśli tak sprawdź co będzie jeśli go odinstalujesz.

Mam IE7 ale z niego nie korzystam. Czyli mam wrócić do wersji IE6 tak?

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 19:41 został dopisany post przez SzymonM

Proszę o pomoc!

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 21:27 został dopisany post przez SzymonM

Dodam że podobny problem występuje w innych programach wykorzystujących Internet Explorer. Mogę jakoś naprawić IE?