[Problem] - WmiPrvSE.exe żera mi Procesor!

Od dłuższego czasu mam problem z tym procesem. Próbowałem już chyba wszystkiego. Nie da się wyłączyć bo zaraz uruchamia się ponownie, jedynie wstrzymanie daje rezultat.  Wyłączenie usługi odpowiedzialnej “Winmgmt”  powoduje wyłączenie “centrum zabezpieczeń” wiec to chyba strzał w stopę . Już powili się w tym gubię. Proszę o pomoc .

 

No dobra zeskanowałem. Coś tam znalazło tzn: jakieś sterowniki od Pandy chociaż dawno tego już nie mam lub sygnaturę wirusów Comodo. Kilka brakujących plików i tyle. Dodatkowo zeskanowałem IObit Malware Fighter , Zeman AntiLogger, no moim Antywirusem "Total Bitdefender 2017 ". Dalej występuje ten problem.

Co  z tego że zeskanowałeś, jak jesteś leniwy i nawet ci się nie chciało przeczytać do końca posta do którego podałem ci linka …

Sorki ale nie leniwy…  nie zauważyłem że tam jest link :wink: Co do WKLEJ.org jest problem, ponieważ cały czas pokazuje się napis “_ Wyglądasz jak spamer. Dla pewności wpisz captchę _”. Cały czas przepisuje dobrze a wyskakuje mi coś takiego. Masz jakiś pomysł?

Możesz dać na wklej.to