Problem - wolniejszy net, nie otwierają się strony

(Mclarennn) #1

Witam,

Mam pewien problem, mianowicie w ostatnich dniach chodzi mi wolno internet, mimo zwiększenia jego prędkości, cały komputer też o dziwo chodzi wolniej i lekko go muli, a dodatkowo nie odpalają mi się niektóre strony w sieci, które przy sprawdzaniu u znajomych, odpalają się bez problemów. Proszę Was o pomoc.

Log z HijackThis.

(Ghost02) #2

Przyczyny moga byc różne. Jakis syf, zasmiecony komputer a co do internetu to moga byc te przyczyny lub wina lezy po stronie dostawcy. Musisz zadzwonic do swojego dostawcy i zglosic problem z internetem

(Dranek Ak) #3

hmm.Popieram kolege.Miałem tak jak ściągałem z P2P pełno syfu.Radze sciągnąć a-squared Free przeskanować, usunąc,odinstaloiwać P2P,ponownie uruchomić kompa.Popatrz sobie na polączenie.Jak po 1h intensywnym uzywaniu internetu bedzie więcej wysłanych danych niż odebranych to masz syfu że hoho

(Mclarennn) #4

Chcę trochę wyprostować to, mianowicie nie działa mi jedna strona jak się okazuje, bo w ostatnich dniach były prace Netii, bo zwiększali prędkość. A tak jedna z kluczowych obecnie stron mi się nie ładuje. Nie korzystam w ogóle z p2p i mam odinstalowane takie aplikacje. A bajtów odebranych mam w tej chwili choćby o jedno 0 więcej... Usuwałem cookie, próbowałem z IE, Opery, FF i nic. Zero, a innym działa... ^^

(Ghost02) #5

Moze jeszcze nie ustabilizowali albo cos...trzeba do nich zadzownic i sie zapytac

(k-9) #6

ja ci radze zadzwonić do firmy gdzie masz neta, też tak miałem ze wogóle mi nie wczytowało stron, a gg mi normalnie działalo, okazało się że mieli jakieś problemy z serwerem, może też masz tak.

(Ghost02) #7

sądze ze to tez moza byc tego wina ;] Więc jak naszybciej zadzwon tam i sie dowiedz

(Zbuntowanydzik) #8

moze masz jakies wirusy na kompie !!

albo jezeli chodzi o neo przekroczyłas limit dla swojej prędkosci....

(Ghost02) #9

kolejna przyczyna zwalniajaca neta ale chyba nie w jego przypadku