Problem - wolniejszy net, nie otwierają się strony

Witam,

Mam pewien problem, mianowicie w ostatnich dniach chodzi mi wolno internet, mimo zwiększenia jego prędkości, cały komputer też o dziwo chodzi wolniej i lekko go muli, a dodatkowo nie odpalają mi się niektóre strony w sieci, które przy sprawdzaniu u znajomych, odpalają się bez problemów. Proszę Was o pomoc.

Log z HijackThis.

Przyczyny moga byc różne. Jakis syf, zasmiecony komputer a co do internetu to moga byc te przyczyny lub wina lezy po stronie dostawcy. Musisz zadzwonic do swojego dostawcy i zglosic problem z internetem

hmm.Popieram kolege.Miałem tak jak ściągałem z P2P pełno syfu.Radze sciągnąć a-squared Free przeskanować, usunąc,odinstaloiwać P2P,ponownie uruchomić kompa.Popatrz sobie na polączenie.Jak po 1h intensywnym uzywaniu internetu bedzie więcej wysłanych danych niż odebranych to masz syfu że hoho

Chcę trochę wyprostować to, mianowicie nie działa mi jedna strona jak się okazuje, bo w ostatnich dniach były prace Netii, bo zwiększali prędkość. A tak jedna z kluczowych obecnie stron mi się nie ładuje. Nie korzystam w ogóle z p2p i mam odinstalowane takie aplikacje. A bajtów odebranych mam w tej chwili choćby o jedno 0 więcej… Usuwałem cookie, próbowałem z IE, Opery, FF i nic. Zero, a innym działa… ^^

Moze jeszcze nie ustabilizowali albo cos…trzeba do nich zadzownic i sie zapytac

ja ci radze zadzwonić do firmy gdzie masz neta, też tak miałem ze wogóle mi nie wczytowało stron, a gg mi normalnie działalo, okazało się że mieli jakieś problemy z serwerem, może też masz tak.

sądze ze to tez moza byc tego wina ;] Więc jak naszybciej zadzwon tam i sie dowiedz

moze masz jakies wirusy na kompie !!

albo jezeli chodzi o neo przekroczyłas limit dla swojej prędkosci…

kolejna przyczyna zwalniajaca neta ale chyba nie w jego przypadku