Problem, wymiana zasilacza?

Witam wszystkich na forum!

Mam problem który wystepuje juz od jakiegos czasu. Przy obciążeniu systemu , gdy gram w jakąś

grę , komputer się zacina na 1-2 sekundy kilka razy w ciągu minuty.jest to bardzo irytujace , nie dotyczy to tylko nowszych gier obserwuje taką sytuace i w starszych tytułach.

Podejrzewałem że to wina grafiki , więc wymieniłem starego gf6200 na 7900 ale to niepomogło tak samo sie tnie tylko teraz przy wyższych detalach:-(

W międzyczasie padło mobo więc w serwisie wymienili na nowe ,zmieniłem też dysk twardy

Problem nadal istnieje zostały mi 3 rzeczy: ram , procek i zasilacz

, obstawiał bym zasilacz-Logic 350W Wymiana zasiłki pomoże? proszę o rady

Amacrox Warrior AX450PNF za 160zł :wink:

odważny jesteś :stuck_out_tongue:

kup:

musi pomóc Logic to palacz :lol:

a moze byc Chieftec 450W

kad2 robiłeś formata w między czasie może masz syf na dysku i z dysku ciężko czyta i dlatego się przycina

Ale zasilacz z miejsca do wymiany na:

Złączono Posta : 02.07.2007 (Pon) 14:21

Jak lubisz hałas to tak

Windows instalowany od podstaw ,dysk jest nowy

Spróbuj zrobić defragmentacje

A jak w grach się przycina to czyta z dysku czy nie? (chodzi mi o czerwoną diode)

ktosmi mówiB ze ten chieftec wcale nie jest taki glosny i tanszy na allegro

pozatym ma 450w a amacrox 400

Złączono Posta : 02.07.2007 (Pon) 14:26

nie sprawdzalem ale na poprzednim dysku mialem te same objawy wiec malo prawdopodobne zeby to byla wina dysku

Co z tego jak na 12V mają tyle samo 29A :?

Złączono Posta : 02.07.2007 (Pon) 14:28

ale mi nie chodzi że winny jest dysk chodzi mi że np. ja miałem partycje 90GB i miałem różne badziewia na wrzucane i zainstalowałem sobie most wanted to cieło w cholere a jak to podzieliłem na dwa i na osobnej partycji zainstalowałem to było już ok

ok,jesli amacrox jest lepszym wyborem to go kupie

Złączono Posta : 02.07.2007 (Pon) 14:32

mam na dysku 3 partycje , instalowalem na kazdej , bez rezultatu