Problem - wysokie Pingi

witam mam problem … mianowicie … prawdopodobnie zostalem zainfekowany (moj komp) virusem. Mam NEOSTADE 1 mb a internet chodzi mi jak bym mial modem. Np. pingi w grze mam niesamowicie wielke. Nawet znane domeny tj. wp.pl otwieraja mi sie okolo 1 min co normalnie zajmuje 2 sek :slight_smile:

przesylam logi z HijackThis poniewaz nie znam sie na tym zabardzo

P.S do moderatorow jak bym mial cos zle w temacie prosze o info bo to moj 1 temat na tym forum.Z gory dziekuje!!

Nie trzymaj hijacka w TEMPie. Umieść go np. na pulpicie.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

W trybie awaryjnym start => uruchom => cmd => w konsoli, która się otworzy wpisz:

RD /S /Q "C:\Documents and Settings\AR\Ustawienia lokalne\Temp"

Ciachnij powyższy wpis w hjt.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

heh cos dziwnego po wpisaniu tego czegos w trybie awaryjnym powaznie przeczyscilo mi system czyli starcilem pare ikon z pulpitu i nie mam ich rowniez w menu start !!

Podejrzewam, że miałeś różne rzeczy (m.in ikony, o których wspomniałeś) i po usunięciu jego zawartości wszystko zostało usunięte.

Cóż, mam nadzieję, że nie miałeś tam nic bardzo ważnego i na następny raz trzymaj dość ważne dla Ciebie rzeczy gdzie indziej niż w katalogach tymczasowych… :roll:

heh spoko na pulpicie trzymam skroty wiec zadna strata dla mnie…

tak wyglada teraz HijackThis

a Silentrunners tak

Już jest ok.

Proponuję zainstalować Service Pack 2.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.