Problem z 1/4, 1/2 mili w Need for speed Pro street!

Więc tak mam bmw z4 m cupe z tuningiem ma 511KM odpalam se 1/4 mili i jakiś typek co mam starego nisana 250KM ma czas o 3sek lepszy. Ja mam zazwczaj okolo 12sek a oni po 9+. Co zrobić albo co źle robie że niemoge z nimi wygrać. Probowalem tez juz z pszelożeniem krotkie dlugie na zmiane itp… i nic nie daje. Wie ktos co zrobić??

bo te KM są mało istotne, grałem samochodem który miał ponad 700KM i miałem takie czasy jak ty a o jeździe na dwóch kołach nie było mowy. spróbuj Ford Mustang (2006) i tunning wszystko na etap 3 i jakieś 20 calowe felgi, tak by opona była cieniutka. przy takim ustawieniu powinno byc okolo 490KM, ja tak grałem i kręciłem czasy po 8s, spróbuj tym samochodem tak by nie przekroczył 500KM a jak uda ci się odblokować etap 4 silnika to bedziesz mial okolo 515KM i cały tor na dwóch kołach przejedziesz.

Cegla2007 przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.