Problem z a-squared anti malware

Masz G DATA InternetSecurity. Proponuję przeskanować system tym AV, gdyż uważam, że to będzie bardziej wiarygodne niż rezultaty z A-squared.

A-squared chyba tworzy log ze skanowania i można by go podać, bo zamieszczane przez Ciebie wycinki nic nie mówią.

A-squared nie tworzy logu po skanowaniu.

Przeskanuje g-datom jak bende miał twiecej wolnego czasu albowiem uważam że wyniki a-squared są jak najbardziej wiarodajne.

Zrobiłem wszystko tak jak mówił addmir ale dalej jest ten Trace.File.SearchCentrix.

Czekam na sugestie co dalej! !!

lioton ,

Przeskanowałeś plik, który wskazuje a-squared za pomocą chyba 30 różnych skanerów antywirusowych. Mówisz, że nic nie wykryło. Czyli a-squared źle wykrył.

W Combo już nic nie widzę, HJT także jest czysty. To co usuwałeś, to był syf :wink: . Jestem zdania, tak jak Barnaba , żebyś zrobił gruntowny skan systemu za pomocą G Data.

alternatywy4 ,

Najlepiej załóż nowy temat w dziale:

bo się bałagan zrobi.

Daj od razu log z HijackThis.

Nie podzielam Twojej opinii, ponieważ:

to plik ComboFix, jak wynika z logu usuwanie zostało zignorowane przez program,

to nie folder tylko plik powstały po działaniu Checkdisk (spokojnie można było usunąć).

Jak wynika z Twoich opisów program nie rozwiązuje znajdowanych przez siebie problemów, więc jak go można uważać za “najlepszy” :stuck_out_tongue: .

No to w takim razie co mam teraz zrobić żeby oczyścić do końca mojego kompa???

lioton

Robiłeś skan G Data? Wykryło coś?

Logi są czyste, nie ma infekcji, a to że a-squared wykrywa ją tam gdzie jej nie ma to oznacza że najlepszym programem nie jest :lol:

A jednak tworzy oraz podaje lokalizacje zainfekowanych plików - zobacz.

Wypadałoby porządnie “odrobić lekcje” z obsługi Twojego ulubionego programu.

To to wiem że tworzy bo skąd bym wiedział że lokalizacja to ifhelper.dll ???

Ale to chyba nie jest żaden log a przynajmniej nie podobny do tego z HiJack.

A tak wogule to kogo to jest ten zrzut ekranu bo tak dość tam jest tego szajsu! !!

Tam jest taka możliwość - “Save Report” - zapisać raport (log)

Teraz własnie skanuje.

Jak skończe do dać ten log ???

To coś pomoże???

__________________________________________

lioton ,

Przestrzegam - nie dodpisuj postów pod własnymi postami ignorując zalecenia określone w temacie viewtopic.php?f=5&t=213590

Jeżeli sądzisz, że masz ważne dane do przekazania - edytuj swój post - jeżeli jest ostatnim w temacie i dopisz.

Praktyki pisania postów pod własnymi postami skutkują usunięciem takich postów do Kosza, jak również żółtą kartką, czego właśnie doświadczyłeś.

Agaton