Problem z abby finereader - niepotrzebnie przetwarza obrazki

hej, bawił się ktoś z was tym programem? bo nie wiem jak ustawić, żeby podczas zamiany pdfa na doca program zostawił w spokoju wykresy, jakieś obrazki, itd, bo jak zamieni to na tekst, to wychodzi straszna kicha:/

pozdro

Musisz mu przerysować obszary rozpoznawania. Zwyczajnie trzeba usunąć te które z analizy tworzy sam, wybrać obszar tekstowy, zaznaczyć co ma być a wykresy omijać szerokim łukiem.

No to jest jakieś rozwiązanie, ale ja muszę przepuścić przez program 3 książki, po 600 stron każda :slight_smile: nie ma jakiegoś innego rozwiązania?

pozdrawiam

Nie ma niestety

szeryf85 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu i w kolejnych swoich postach. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A może jest jakiś inny program, który zamieni mi pdfa na doca, nie ingerując w obrazki?

Pozdrawiam

Zmień ustawienia zapisu .

Abby zapisuje bezpośrednio do " DOC " Worda .

Nie bardzo rozumiem, po co mam zmieniać ustawienia zapisu, możesz napisać trochę jaśniej? :slight_smile: