Problem z ACDSee 7.0.102


(Gkmaster) #1

Witam

mam problem z acdsee 7.0 ponieważ nie mogę sobie poradzić z aktywowaniem pełnej wersji. Mam kody do pełnej wersji i przeglądarka mi sie instaluje jednak po otwarciu ponownie karze mi wpisać kod i wyskakuje mi ze mogę zkorzystać z wersji 15 dniowej!! ja nie chce triala tylko full tak jak zaznaczyłem instalując tą wersję. po za tym jak otwieram przeglądarkę to ciągle mi sie uaktywnia połaczenie z serwerem i prosi o jakieś pierdoły,

Moje pytanie jest takie - co mam zrobić bym mógł normalnie otwierać z ikony przeglądarkę i zeby mi sie otwierała normalnie a nie poprzez jakieś łaczenia z serwerem i sprawdzła poprawność nie wiadomo czego, a może któraż ze starszych wersji też jest fajnie rozbudowana i nie ma z nią takich problemów??


(inż. Piniol) #2

A skąd masz ten kod ??


(El Presidento) #3

Moj kumpel mial orginala i tez mu sie tak dzialo nalezy go zarejestrowac i problem z glowy :x


(Magik) #4

Twój problem jest banalny aż do bólu :

chcąc korzystać z pełnej wersji, trzeba ją poprostu kupić.

Trial jest trialem - masz 15 dni na zapoznanie się z produktem, jak ci się podoba, kupujesz pełną wersję, instalujesz, podajesz jedyny poprawny klucz produktu, czyli ten, który dostałeś wraz z zakupionym programem i po bólu.

W celu kupna udaj się do producenta

http://www.acdsystems.com/English/Store ... /index.htm

albo jeszcze lepiej do polskiego sklepu

http://www.skulski.pl/cgi-local/sklep/s ... rchant=cro


(P.Piotrek) #5

Nawet jeśli wpiszesz wszystkie kody, a jesteś podłączony do internetu to i tak ACDSee poprosi Cię o zgodę na aumtomatyczną aktywację przez internet (chodzi o to, że ACDSee samo wykrywa połączenie z internetem i prosi o aktywację produktu a właściwie jego część - takie LiveUpdate) - nie masz wyjścia musisz się zgodzić !!