Problem z acer aspire 3690


(Kartekpl86) #1

Witam serdecznie użytkowników forum.

Mam ogromny problem z laptopem Acer aspire 3690. Dokładnie chodzi, że laptopik po jakimś czasie samoczynnie się wyłącza. O tyle jest to kłopotliwe ponieważ jednego dnia potrafi chodzić cały dzień i się nie wyłączy a na drugi dzień wyłączy sie po 2 godzinach pracy. Oddawałem laptopa na gwarancję jednak problem cały czas się powiela i nikt nie wie co może być tą przyczyną. Probowałem już różnych rzeczy. Przykładowo nie trzymałem go pod zasilaczem ( powiedziano mi ze najprawdopodobniej sie wyłącza przez nadmierna energię z zasilacza ) jednak mimo to ze nie był podłączony pod zasilacz wyłączył się.

Ktoś może stwierdzić, co mi przeszkadza w tym, że komputer czasami się wyłączy. No więc tłumacze, że czasami po tym jak się wyłączy gdy go odpalam ponownie nie zdąży sie załadować pasek windowsa i znowu sie wyłącza. Czasami odczekam 30 minut i go włącze chodzi przez pewien czas i znowu sie wyłącza. Kiedyś był przypadek, że nie moglem go włączyć ponownie przez kilkanaście godzin.

Proszę bardzo o pomoc ponieważ nie mam pojęcia co mam robić, jeżeli chodzi o system zainstalowany w laptopie to windows Xp , dziękuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam.


(Madej15) #2
powiedziano mi ze najprawdopodobniej sie wyłącza przez nadmierna energię z zasilacza )

To co ci powiedzieli to /cenzura/ prawda!! Ja mam laptopa mój brat ma laptopa i wiele innych moich znajomych i nigdy się nie spod kalem z czymś takim żeby ORGINALNY zasilacz dawał za dużo prądu A laptop morze być podłączony do gniazdka 24h! !!

Nie jestem pewien!! Ale morze plyta główna pada!! Ale to już mogą stwierdzić bardziej obeznani ludzie!!