Problem z Ad-aware

(Lolyt Xd) #1

Hej

Mam taki problem :confused: Na stronie ad-aware mozna pobrac najnowsze uaktualnienia. Mam problem, otoz kazdy ma w ad-aware plik defs.ref. A ja takiego nie mam. Dodam ze mam ad-aware professional :confused: Nie piracka. Wog贸le du偶o zeczy nie mam , np. folderu skins :confused:

Pozdro

(boczi) #2

Mo偶e reinstall Ad-Aware?

Ju偶 chyba wcze艣niej pisa艂e艣 o tym problemie.

Zainstaluj wersj臋 standart legall free :lol:

Pro ma tylko dodatkowo Ad-Watch :stuck_out_tongue:

PS Ile kosztowa艂a wersja PRO? 8)

(Lolyt Xd) #3

Instalowalem ad-aware personal, tez nie ma :confused: ad-aware prof kosztowal 159,80 gr. Nie wiem co zrobic :confused: A robilem reinstalke :confused:

(lazikar) #4

Temat ju偶 by艂. Podaje dla wszystkich zainteresowanych. :smiley:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 8447#58447

(fiesta) #5

Jak masz legaln膮 wersj臋 Pro to jaki problem zwr贸ci膰 si臋 do pomocy technicznej producenta ??

(Lolyt Xd) #6

tak szukalem tam, ale nic nie znalazlem szkoda ze ten temat zostal zamkniejty :/. Fiesta tylko ze ad-aware moje zostalo zakupione za granica. TO co mam rozmawiac po angielsku?? watpie zebym sie dogadal :confused: A i w Polsce nie ma pomocy technicznej :confused:

(S Man1) #7

Wystarczy, 偶e przet艂umaczysz na j臋zyk angielski to co napisa艂e艣 nam. Je艣li nie jeste艣 zbyt bieg艂y w tym j臋zyku u偶yj jakiego艣 translatora lub popro艣 o pomoc kogo艣 kto nie ma problemu z angielskim (je艣li faktycznie nie ma pomocy technicznej w Polsce :? )

(Marsmo) #8

Jaka偶 niekonsekwencja! :twisted:

(S Man1) #9

Mo偶e przeliczy艂 na PLN ?? :smiley:

(Lolyt Xd) #10

waterproof, wsz ma racje no po co mialbym tu wam mowic w dolcach podalem cene tak w przyblizeniu :confused: cene pomnozylem razy 4 :confused: a cena w dolarach to : 39.95$ :slight_smile: dla tych co sie czepiaja szczegolow :confused:

(Duch) #11

kolega kombinuje jak si臋 da!! pirat nie chce dzia艂a膰 a on wymy艣la!! poszukaj innej wersji i spr贸buj j膮 zainstalowa膰; albo pobie偶 z lavasoft.com bezp艂atna wersj臋 PERSONAL!!

bez obrazy, ale raczej twoja piracka wersja PROFFESSIONAL jest jako艣 uszkodzona i to mo偶e powodowa膰 problemy!! zatem odinstaluj to Ad aware jakie obecnie masz i usu艅 go ca艂kowicie z systemu; rejestru; dysku i czegio si臋 jeszcze da!! potem spr贸buj od nowa... :slight_smile:

st膮d moje przypuszczenia co do oryginalno艣ci wersji twojego PROFFESSIONALA!! :slight_smile:

(Lolyt Xd) #12

duch moze nie czepiaj sie takich rzezy tylko czytaj o gory :confused:

(Duch) #13

spoko!! bez nerw贸w; i tak mi nie wm贸wisz, 偶e masz legala PROFFESSIONAL!! :twisted: kombinujesz jak ko艅 pod g贸rk臋; 艣ci膮gnij legalnego PERSONALA i zainstaluj!! wcze艣niej wywal tamte pa艣ci!! nie ma si艂y 偶eby nie dzia艂a艂a aktualizacja!! sam mam PERSONALA 1.03 i dzia艂a bez jakichkolwiek problem贸w!!

(S Man1) #14

Skoro masz oryginala to bez wachania powiniene艣 zg艂osi膰 to do technical support i nie m贸w, 偶e si臋 nie dogadasz bo sposob贸w jest mn贸stwo !!

(Lolyt Xd) #15

no tak :confused: duch ja juz ci mowilem czytaj u gory a nie wypisujesz tu by sobie postow narobic :confused: pisalem wyzej ze instalowalem personal :confused:

(Magik) #16

Jest jeszcze jedno wyj艣cie. Pewnie masz uszkodzonego PROFESSIONALA, wi臋c ode艣lij go do sprzedawcy i popro艣 o wymian臋. :smiley:

Ewentualnie faktycznie zainstaluj darmowego PERSONALA, a t臋 wersj臋 za 39.95$ (159.80 z艂.) od艂贸偶 na p贸艂k臋. :slight_smile:

PERSONAL b臋dzie ci s艂u偶y艂 tak samo, i to bez problem贸w ( u mnie dzia艂a i pobiera aktualizacje). :slight_smile:

(Duch) #17

no wi臋c zr贸b tak:

albo tak:

a jak nie podzia艂a to tak:

FORMAT C: i wszystko od nowa!! :stuck_out_tongue:

(Lolyt Xd) #18

moze skorzystam z porady magika w koncu co to jest te 39,90 dolcow albo jak ktos woli 159,80 zl :slight_smile: zainstaluje sobie personala :slight_smile: sorki ale duszku nie zrozumiales o co mi chodzi sciaga mi aktualizacje ale no nie mam tego defs i skin [folderu] :slight_smile:

(Filifera) #19

w艂a艣nie ,w艂a艣nie....ten temat ju偶 by艂 i co ???.... z jednego tematu przeszed艂 ktos na drugi , z tego na trzeci i w ko艅cu moderator zamkn膮艂 go jako uko艅czony, a odpowiedzi lub porady na pierwsze zapytanie nikt nie udzieli艂 a w艂a艣ciwie wszyscy o nim zapomnieli ..

teraz dla odmiany zamiast pom贸c cz艂owiekowi zastanawiamy si臋 czy ma wersj臋 legaln膮 czy nie.Tak naprawd臋 czy to wersja personal czy pro czy legalna lub nie ...---instaluje si臋 tak samo i nie zapomina o katalogach czy skinach.Problem z update ref.plik贸w ja mam te偶 .poprostu 艣ci膮gnij je nawet ze strony :http://softnews.pl/ ( s膮 po prawej stronie.) i wrzu膰 do g艂贸wnego katalogu.Przed tym odinstaluj t膮 wersj臋 i pobierz jeszczez raz ze strony Lavasoft.Je偶eli masz program licencionowany tym bardziej nie powinno by膰 problemu , by 艣ci膮gn膮膰.

Powodzenia.

(Kos@) #20

Mysl臋 ze jesli ktos wydaje 150 zeta na wersj臋 profesjonaln膮, to powinien takze poszukac sobie "users guide" na stronie producenta. Wiadomo ze te dwie wersje sie roznia. W ostatecznosci powinien skorzystac z supportu producenta. Byl niedawno topic, identyczny jak ten. Zaowocowal jedynie tym, ze jego autor musial przesi膮sc sie na wersj臋 legaln膮- personal. Jak napisal ktorys z moderatorow, to mowi samo za siebie.