Problem z Ad-aware

Hej

Mam taki problem :confused: Na stronie ad-aware mozna pobrac najnowsze uaktualnienia. Mam problem, otoz kazdy ma w ad-aware plik defs.ref. A ja takiego nie mam. Dodam ze mam ad-aware professional :confused: Nie piracka. Wogóle dużo zeczy nie mam , np. folderu skins :confused:

Pozdro

Może reinstall Ad-Aware?

Już chyba wcześniej pisałeś o tym problemie.

Zainstaluj wersję standart legall free :lol:

Pro ma tylko dodatkowo Ad-Watch :stuck_out_tongue:

PS Ile kosztowała wersja PRO? 8)

Instalowalem ad-aware personal, tez nie ma :confused: ad-aware prof kosztowal 159,80 gr. Nie wiem co zrobic :confused: A robilem reinstalke :confused:

Temat już był. Podaje dla wszystkich zainteresowanych. :smiley:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 8447#58447

Jak masz legalną wersję Pro to jaki problem zwrócić się do pomocy technicznej producenta ??

tak szukalem tam, ale nic nie znalazlem szkoda ze ten temat zostal zamkniejty :/. Fiesta tylko ze ad-aware moje zostalo zakupione za granica. TO co mam rozmawiac po angielsku?? watpie zebym sie dogadal :confused: A i w Polsce nie ma pomocy technicznej :confused:

Wystarczy, że przetłumaczysz na język angielski to co napisałeś nam. Jeśli nie jesteś zbyt biegły w tym języku użyj jakiegoś translatora lub poproś o pomoc kogoś kto nie ma problemu z angielskim (jeśli faktycznie nie ma pomocy technicznej w Polsce :? )

Jakaż niekonsekwencja! :twisted:

Może przeliczył na PLN ?? :smiley:

waterproof, wsz ma racje no po co mialbym tu wam mowic w dolcach podalem cene tak w przyblizeniu :confused: cene pomnozylem razy 4 :confused: a cena w dolarach to : 39.95$ :slight_smile: dla tych co sie czepiaja szczegolow :confused:

kolega kombinuje jak się da!! pirat nie chce działać a on wymyśla!! poszukaj innej wersji i spróbuj ją zainstalować; albo pobież z lavasoft.com bezpłatna wersję PERSONAL!!

bez obrazy, ale raczej twoja piracka wersja PROFFESSIONAL jest jakoś uszkodzona i to może powodować problemy!! zatem odinstaluj to Ad aware jakie obecnie masz i usuń go całkowicie z systemu; rejestru; dysku i czegio się jeszcze da!! potem spróbuj od nowa… :slight_smile:

stąd moje przypuszczenia co do oryginalności wersji twojego PROFFESSIONALA!! :slight_smile:

duch moze nie czepiaj sie takich rzezy tylko czytaj o gory :confused:

spoko!! bez nerwów; i tak mi nie wmówisz, że masz legala PROFFESSIONAL!! :twisted: kombinujesz jak koń pod górkę; ściągnij legalnego PERSONALA i zainstaluj!! wcześniej wywal tamte paści!! nie ma siły żeby nie działała aktualizacja!! sam mam PERSONALA 1.03 i działa bez jakichkolwiek problemów!!

Skoro masz oryginala to bez wachania powinieneś zgłosić to do technical support i nie mów, że się nie dogadasz bo sposobów jest mnóstwo !!

no tak :confused: duch ja juz ci mowilem czytaj u gory a nie wypisujesz tu by sobie postow narobic :confused: pisalem wyzej ze instalowalem personal :confused:

Jest jeszcze jedno wyjście. Pewnie masz uszkodzonego PROFESSIONALA, więc odeślij go do sprzedawcy i poproś o wymianę. :smiley:

Ewentualnie faktycznie zainstaluj darmowego PERSONALA, a tę wersję za 39.95$ (159.80 zł.) odłóż na półkę. :slight_smile:

PERSONAL będzie ci służył tak samo, i to bez problemów ( u mnie działa i pobiera aktualizacje). :slight_smile:

no więc zrób tak:

albo tak:

a jak nie podziała to tak:

FORMAT C: i wszystko od nowa!! :stuck_out_tongue:

moze skorzystam z porady magika w koncu co to jest te 39,90 dolcow albo jak ktos woli 159,80 zl :slight_smile: zainstaluje sobie personala :slight_smile: sorki ale duszku nie zrozumiales o co mi chodzi sciaga mi aktualizacje ale no nie mam tego defs i skin [folderu] :slight_smile:

właśnie ,właśnie…ten temat już był i co ???.. z jednego tematu przeszedł ktos na drugi , z tego na trzeci i w końcu moderator zamknął go jako ukończony, a odpowiedzi lub porady na pierwsze zapytanie nikt nie udzielił a właściwie wszyscy o nim zapomnieli …

teraz dla odmiany zamiast pomóc człowiekowi zastanawiamy się czy ma wersję legalną czy nie.Tak naprawdę czy to wersja personal czy pro czy legalna lub nie …—instaluje się tak samo i nie zapomina o katalogach czy skinach.Problem z update ref.plików ja mam też .poprostu ściągnij je nawet ze strony :http://softnews.pl/ ( są po prawej stronie.) i wrzuć do głównego katalogu.Przed tym odinstaluj tą wersję i pobierz jeszczez raz ze strony Lavasoft.Jeżeli masz program licencionowany tym bardziej nie powinno być problemu , by ściągnąć.

Powodzenia.

Myslę ze jesli ktos wydaje 150 zeta na wersję profesjonalną, to powinien takze poszukac sobie “users guide” na stronie producenta. Wiadomo ze te dwie wersje sie roznia. W ostatecznosci powinien skorzystac z supportu producenta. Byl niedawno topic, identyczny jak ten. Zaowocowal jedynie tym, ze jego autor musial przesiąsc sie na wersję legalną- personal. Jak napisal ktorys z moderatorow, to mowi samo za siebie.