Problem z Ad-aware

a zapomnialem powiedziec, ze ja nie mam takiego pliku ja defs wymienie teraz po kolei jakie pliki mam w folderze ad-aware:

foldery- Lang, Plugins, Quarantine

pliki- aawhelper.dll, Ad-aware.exe, AdAware-log 02-09-2004 15-30-51.txt, AdAware-log 02-09-2004 15-43-15.txt, Ad-watch.exe, alert.wav, default.det, description.ini, INSTALL.LOG, manual.chm, mp, prefs.ini, reflist.ref, reflist.ref.old, sites.txt, unregaaw.exe, Unwise.exe, WebUpdate-log 02-09-2004 16-36-37.txt, WebUpdate-log 02-09-2004 16-36-47.txt to sa wszystkie moje pliki i foldery w folderze ad-aware

Proponowane było autorowi topicu takie rozwiązanie, ale jak widać nie chciał skorzystać :slight_smile:

Nie zapomniales :smiley:

Ciekawe dlaczego?

Skoro ma legalną wersję, to jest najlepsze wyjscie.

Nikt nie udzielił bo temat jak wszyscy widzą został przejęty przez kolegę a potem zamknięty.

Piszesz w tamtym temacie że Panda tego nie blokuje bo robisz update tu i tam. Radziłbym sprawdzić firewalla czy udostępnia połaczenie z internetem adware se. :smiley:

jak mi nie pomozecie to sobie zmienie z prof na personal :slight_smile: a i nie chce mi sie gadac tam z tymi konsultantami a nikt w gronie moich znajomych nie zna dobrze angielskiego :confused:

ok juz wiem gdzie moj blad :frowning: na stronie lavasoft jest napisane: This download is for use with this version only. a na tyle znam jeszcze angielski ze to znaczy: ten plik jest tylko do tej wersji. a wyzej jest napisane : Please Note Version SE Build 1.03 is now available! czyli ten plik jest tylko do wersji 1.03 a ja mam 6.181 :confused: heh tu moj blad :slight_smile: sorki ze wam tylko glowy pozawracalem :slight_smile:

Ja bym to zrobił już dawno na twoim miejscu. :smiley:

Twoja strata. 8)

Nie zgodzę sie z Tobą guliwer, wybacz… Na tym Vortalu - wstęp dla piratów jest surowo wzbroniony. Jeżeli ma się choć cień podejrzeń - to nie tyle wypada, co trzeba o tym mówić.

Niestety niektórzy usilnie i zresztą naiwnie próbują nas zwieść! :evil:

Pytanie do kol. michu - co jest dodatkiem do oryginalnej, obcojęzycznej wersji Ad-aware PROF - od razu mówię, nie znajdziesz tego nigdzie w sieci. Mnie wystarczył jeden tel na komórę w świat.

Jak odpowiesz na to pytanie - jesteś właścicielem oryginalnej wersji!

http://www.lavasoft.de

UPDATE

W chwili rozpoczecia pisania tego posta nie bylo 3 powyzszych postow

waterproof chodzi ci o ad-watch??

Nie - jest to mały prezencik - nie związany w ogóle z tym progsem! :twisted:

bo jest opcja kupienia ad-aware z reg-hance to o to chodzi?? wiesz nie mam pojecia o co ci chodzi :confused:

Nie ważne od wersji językowej programu ?? :-o

Ważne o tyle, że w Polsce tego nie ma.

W większości krajów, (myślę, że Michu nie kupował tego np. w Hondurasie) :stuck_out_tongue: kupujący Ad-aware PROF - w ramach tzw. sprzedaży wiązanej - otrzymują dodatkowo płytkę z tzw. “czymś”

Jest to zwykły chwyt marketingowy - obojętnie, czy się kupuje przez neta, czy namacalnie.

Jak Michu odpowie na to pytanie, to jest Gość! :stuck_out_tongue:

Cwaniaczki :stuck_out_tongue: :twisted:

Zatrudnij sie w policji Woo. :smiley:

miałem nosa co do tego kolesia!!

w sieci krążą źle złamane Proffessionale i sprawiają różne problemy swoim właścicielom!! oczywiście dobrze złamane także można znaleść !!

napisalem odpowiedz ale widac nie dodalo ja dostalem gierke jaka na plytce :confused: nazywa sie jakos elektronik puzzle czy jakos tak :confused: Duch ja juz instalowalem personal i nic tez nie ma tego pliku defs.ref :confused: jest prawie to samo co w professional chyba personal czegos tam nie ma :confused:

Przecież sprawa dawno zakończona - specjaliści od OT - zamykam