Problem z Adapterem usb/ wi fi z liveboxa w winxp

Witam otóż mam taki problem 2 komputery jeden pod win7 drugi pod linuxa połączyłem z neostradą kablem wszystko hula w sensie ze internet jest i chciałem podłączyć 3 komp przez wifi pod win xp. Zainstalowałem drivery oraz program który obsługuje to połączenie przez adapter usb z płyty livboxa. Program widzi siec coś tam wysyła ale nie odbiera żadnego pakietu niby jest wszystko ok tyle ze netu na nim niema. Przy konfiguracji tego programu podawałem klucz web oraz ssid wciskałem na livboxie reg pod adresem 192.168.1.1 jest widoczny ten adapter. Mam jeszcze adapter z bluerya pod blurayem net chodzi, po włożeniu adaptera do tego 3 kompa wykrywa nowe urządzenie tyle że niema (krzyczy) sterowników do tego, próbowałem coś wygooglować ale nic nie znalazłem, na naklejce tego adaptera od blueraye jest takie info P/N URCO-A002WJPZ DNUA-93F jest tez adres mac i jakieś fcc id hm gdzie mogę znaleźc stery do tego adaptera? lub jak zainstalować poprawnie wifi z adaptera od livboxa z góry dziękuję za odpowiedz.

Zerknij proszę: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic657069.html

maczupik ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

adam9870 dziękuję bardzo za link jutro będę się z tym bawić:)

Dodane 31.01.2012 (Wt) 10:29

Witam ponownie niestety nie udało mi się podłączyć do netu ściągnąłem drivery tego adaptera z sagem.com widoczna jest sieć w postaci że widzi livebox-tp ale przy podaniu hasła wep i wciśnięciu połącz nie łączy się tylko ponownie wyświetla informację o widocznych sieciach wifi i tylko jedna jest na liscie livebox tp no nic będę musiał zrezygnować z netu na trzecim kompie

pozdrawiam

Dodane 31.01.2012 (Wt) 10:32

a z adapterem wszystko jest w porządku bo pod win 7 na innym kompie śmiga internet

Wciśnij w liveboxie przycisk reg i dopiero się łącz tym adapterem z liveboxem.