Problem z administratorem

Witam,

mam pewien problem. Chodzi mi o to jak mogę dostać się na konto administratora(Win XP professional) będąc na koncie z ograniczonymi prawami. Do konta administratora nie znam hasła.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Spróbuj uruchomić kompa i jak masz ekran logowania to wciśnij CTRL+ALT+DEL i w oknie nazwa użytkownika wpisz Administrator , a hasło zostaw i OK

Niestety to nie działa gdyż sprawdzałem już wcześniej…

x 2

http://ophcrack.sourceforge.net/downloa … ype=livecd

Nagrywasz plytke, odpalasz z niej kompa. Wszystko robi sie prawie automatycznie po chwili dostajesz hasła na wszystkie konta. Z tego co pamietam to wersja bezpłatna radzi sobie ze standardowym zestawem znakow (tzn w hasle nie ma przecinkow etc). Ale warto tego sprobowac. Jesli okaze się że sa jakies takie znaki to jest tez metoda i na to tylko ze bardziej ‘ręcznie’ ale to nie będę się rozpisywał niepotrzebnie narazie

Usuwanie hasła administratora komputera bez zgody jest NIELEGALNE i czynić tego w żadnym wypadku nie wolno bez wyraźnej zgody właściciela komputera !!

oto przykład jednej z stron z wyników wyszukiwania http://komputery.katalogi.pl/Jak_skasow … 15030.html

Nie testowałem nigdy tego bo nie miałem takiej potrzeby.

dekanet , a czy ty w ogole przeczytales to co ja napisalem…

Raz że podałem sposób niewymagający jakiejś wizyty raczej w serwisie, dwa to kto tu mowi o usuwaniu hasła admina…

Rozminąłem się z Tobą myślami przepraszam uruchom kompa w trybie Awaryjnym (Naciskasz F8) podczas uruchamiania komputera jak uruchomisz tak masz konsole odzyskiwania systemu zobaczysz dodatkowe konto Administrator nie widoczne podczas zwykłego normalnego uruchamiania systemu jeżeli pojawi Ci się okno gdzie będziesz musiał wpisać nazwę użytkownika to wpiszesz nazwę Administrator (chyba dużej litery a jak nie to wpiszesz z małej litery) jak nikt nie nałożył tam hasła na to konto np podczas instalacji to spokojnie wejdziesz bez hasła wtedy masz uprawnienia admina na całym kompie w kontach użytkowników zmienisz sobie Typ Konta na administrator i będziesz miał po problemie Raz na zawsze Ja Ci napisałem jak usunąć hasło (lub je zmienić w zal od wybranej opcji) na koncie Administrator konsoli odzyskiwania.