Problem z adobe after effect 7


(Gawamawa1) #1

Witam, wczoraj z dobreprogramy.pl ściągałem program Adobe after effect 7 instaluje daje wersje na 30 dni i po instalacji odpalam i wyskakuje mi takie coś http://img444.imageshack.us/img444/1979/adobelb5.png mimo tego że dałem wersję na 30 dni dalej nie mogę uruchomić programu , kiedyś też zainstalowałem ten program i dałem na 30dni wszystko było ok a teraz nie wiem czemu mi to nie działa może ktoś wiem?


(goomish) #2

Najprawdopodobniej ta pierwsza instalacja ("kiedyś tam") uruchomiła jakiś licznik (prawie na pewno wpis w rejestrze) i z tego powodu pewnie przekroczyłeś 30-dniowy okres testowania programu. Możesz spróbować poszukać w rejestrze tego wpisu i go usunąć ale obawiam się, że nie będzie to łatwe bo najprawdopodobniej nie znajduje się jak imś oczywistym miejscu ani pod oczywistą nazwą.

Jeżeli bardzo Ci zależy na tym Adobe AE - pewnie najłatwiej będzie sformatować partycję systemową i na nowo zainstalować system i program.


(Gawamawa1) #3

goomish od tamtego czasu miałem z 2 formaty więc wpisu w rejestrze nie może być


(goomish) #4

W takim razie pozostaje jeszcze jedna możliwość - sama instalka zawiera coś w rodzaju "time-bomb" i po jakimś tam, z góry określonym czasie nie daje się zainstalować lub używać. Podobnie jak np. niektóre bety programów Microsoftu, np. Vista. I wiele innych. Maja określoną "expiry date" po której nie nadają się do użytku. W przypadku AE7 jest to o tyle bardziej prawdopodobne, że w międzyczasie zdaje się ukazała się nowa wersja pakietu (CS3)


(Gawamawa1) #5

no już ściągam Adobe After Effects CS3 Professional może on zadziała a takie pytanie czy Adobe After Effects CS3 Professional to ulepszona wersja after effect 7 czy coś innego?