Problem z adobe flash player, acrobat, photoshop- instalacja


(Eryk42) #1

Witam, musiałem przerobić dzisiaj jedno zdjęcie i zainstalowałem testowa wersję photoschopa cs4. Potem ściągnąłem z internetu spolszczenie (nieoficjalne). Po instalacji spolszczenia photoshop przestał działać. Więc postanowiłem go odinstalować i dać sobie spokój z tym zdjęciem. Niestety nie dało rady odinstalować więc ręcznie usunąłem wszystkie foldery Adobe (reader, flash itp.) i wyczyściłem rejestr. gdy chcę teraz zainstalować Adobe reader wyskakuje taki błąd :

adobe.th.jpg

Flash playera też nie mogę zainstalować. Proszę o pomoc.


(Enter6000) #2

Z jakiego źródła pobierałeś plik? Podaj ew. link. Jaki ma rozmiar u Ciebie na dysku? Prawdopodobnie plik jest uszkodzony.


(Eryk42) #3

Photoshopa miałem wersję testowa na płycie (znaczy wybierałem 30 dni testu) a Flash Playera i Readera pobieram z oficjalnej stronki i nie chce się zainstalować. Wszystko się posypało po tym spolszczeniu.


(Enter6000) #4

Rozumiem, że inne rzeczy możesz instalować? Ponawiam. Jaki ma rozmiar u Ciebie na dysku?


(Eryk42) #5

Inne programy mogę instalować.

Instalator flash playera - 1.79 mb

instalator Readera - 24.3 mb

Zna ktoś wyjście z tej sytuacji??


(Enter6000) #6

Masz prawa administracyjne?

Próbowałeś w trybie awaryjnym?


(Eryk42) #7

W trybie awaryjnym udało mi się flasha zainstalować ale readera niestety nie. Coś wywalił że administrator zapobiegł instalacji czy coś w tym stylu. Byłem zalogowany na administratorze.


(Spandau) #8

Jeśli to windows XP to spróbuj wejść na konto system Jak to zrobić tutaj http://www.localize.fr.pl/forum/o-syste ... in-xp.html lub http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=lW42RV3tTQU i wtedy spróbuj zainstalować


(Eryk42) #9

Poszedłem inna drogą. Do .pdf wybrałem Foxit Reader i na razie mi wystarczy, gdyż i tak format planuję.

Dzięki za pomoc (to konto systemowe z pewnością mi się kiedyś przyda)

Pozdrawiam.