Problem z adobe flash player / filmiki sie tna

Witam. Zakładam temat ponieważ przekopałem kilka ładnych stron google i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

Posiadam komputer o parametrach:

Intel Celeron 2000MHz

Asus P488X-X

Nvidia GeForce FX5500

768 RAM

Odtwarzanie filmów na tym kompie jest dość uciążliwe. Na youtube w jakości 360p dość często przycina się obraz na 2/3 sekundy (dźwięk leci cały czas) i potem odcina, leci dalej i znów zacinka na 2sekundy i tak w kółko. Na jakościach 480p i wyższych już nie da się oglądać.

Filmy z twardego dysku w Media playerze zacina podobnie jak te z internetu, jednak po zainstalowaniu GOM playera filmy odtwarzają się poprawnie. Z tego co zdołałem wyczytać Adobe Flash Player zżera dość mocno procesor co w praktyce przekłada się na 70-80% zużycia mojego procesora podczas oglądania filmów w jakości 360p i 100% zużycia przy filmach 480p i wyżej. Zdaje sobie sprawę, że sprzęt nie jest pierwszej młodości ale wydaje mi się że filmy w jakości 360p i nawet 480p powinny bezproblemowo, płynnie się odtwarzać. Komputer jest świeżo po formacie, sterowniki najnowsze zainstalowane, Flash Player również najnowszy.

Pozdrawiam

CCleanerem przeczyść system i sprawdź temperatury

Jak pisałem system jest świeżo po formacje więc nie widzę sensu czyścić go jeszcze bardziej, a temperatura procka to jakieś 20*C bo komp stoi w chłodnym pomieszczeniu.

A temperatura grafiki?