Problem z Adobe Flash Player przy reklamie Google Chrome

(Tensor125) #1

Mam dziwny progrem z Flashem. Wyskakuje taki komunikat tylko przy reklamie Google Chrome inne reklamy,filmy na youtube itd.wczytują się normalnie i są wyświetlane prawidłowo :expressionless: Gdy nacisne "NIE" reklama z Google Chrome pojawi sie jakby nigdy nic a gdy nacisne "TAK" przeglądarka zacina się. (Opera 11.50) Co dziwne w przeglądarce Googlr Chrome i Firefox dzieje się to samo ZAWSZE PRZY REKLAMIE GOOGLE CHROME. nie rozumiem tego

Jet to najnowsza wersja . Odinstalowanie i zainstalowanie ponownie nie dalo nic

1055lxe.jpg.jpg

(Zord) #2

to wina reklamy u mnie na tych reklamach przeglądarka dość mocno obciąża procesor

(Szotek5) #3

Tensor , zainstaluj sobie AdBlock'a do Chrome, większość reklam powinna zniknąć, a razem z nimi twój problem :smiley:

(Zord) #4

nie wiem czemu w ogóle redakcja dopuściła te reklamy na stronę

jak mam otwartych pare kart i otworze DP to przeglądarka potrafi się zawiesić na chwile może to taki trik marketingowy żeby pokazać że inne przeglądarki są wolne...

(Drobok) #5

Mnie jakoś nic nie tnie. Reklamy być muszą, ciesz się, że to nie okienka jak na innych witrynach ;]

(Le_mar) #6

Liczy się klikalność. :slight_smile:

To czy Ty oglądasz reklamy czy blokujesz na swoim komputerze, jest bez znaczenia.

(Drobok) #7

Wszystko zależy od jednostki, czy to za odsłony, czy to za klikalność, albo za zawarte umowy etc

(Zord) #8

jak dla mnie to już przesada nawet filmy z yt w HD tyle procka mi nie zużywają

(Drobok) #9

Mi się zdaje, czy już tej reklamy nie ma. Albo na chrome jej nie wyświetla bo jej nie widzę ;]

(Tensor125) #10

Tak,nie ma. Na żadnej stronie internetowej jej już nie ma, jest reklama Google Chrome,ale nie zamula już tak komputeraz :wink: