Problem z adobe flash player

Chciałem pewnego dnia przejrzeć sobie youtube pod vistą. Obraz jest a dźwięku nie ma. Inne, np. google video jest wsio ok.

Nie natomiast takiego problemu z tym flashem pod xp i działa. Co zrobić aby można było oglądać youtube pod vistą ?

Jeżeli problem dotyczy Adobe Flash Player i nic nie pomaga samodzielna instalacja (instalator znajduje się tu - http://www.adobe.com/products/flashplayer/) zalecam zainstalowanie Service Packa 1 dla systemu Microsoft Vista. SP1 zawiera wszystkie dotychczasowe aktualizacje i poprawki oraz Adobe Flash Playera.

Pod systemem vista nie działała / instalowałem flash player 9 /wcześnie również go rozpakowałem według wskazówek uzyskanych gdzieś na którymś z forum ; wejsc do folderu gdzie zaistalował. Domyślnie C:Windows/system32/macromed/flash i otworzyc programik i sie zainstaluje

I KLOPS NIE DZIAŁAŁ.

Następnie trzeba wyłączyć KONTROLĘ KONTA UZYTKOWNIKA i już smiga aż miło. Może wcale nie trzeba wchodzić w C:Windows/system32/macromed/flash tylko od razu wyłączyć KONTROLĘ KONTA UŻYTKOWNIKA ale ja tego nie sprawdziłem

Jak wyłączyć kontrolę konta użytkownika opisałem poniżej

  1. panel sterowania

  2. kontrola użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne

  3. konta użytkowników

  4. wprowadz zmiany w koncie użytkownika i wyłącz lub włącz funkcję

KONTROLA KONTA UŻYTKOWNIKA i tu wyłączyć

Życzę powodzenia. Może komuś się przyda i zaoszczędzi czasu i nerwów.

atomek