Problem z Adobe Photoshop CS4

Niedawno odinstalowałem Adobe Photoshop CS4 z dysku, jednak przy instalacji wyskakiwał błąd, którego obejść się nie dąło. Tak więc usunąłem wszystkie pliki z folderu Photoshop’a, i wpisy w rejestrze. Teraz, gdy próbuję ponownie zainstalować PS’a, wyskakuje taka oto tabliczka.

Informuje mnie ona, że program jest już zainstalowany. Siedze nad tym już od godziny, przewertowałem wszystkie oczywiste gałęzie w rejestrze, czyściłem rejestr RegDoctorem, CCleanerem, likwidowałem niedziałające skróty TuneUp’em i niepotrzebne pliki Vista Managerem.

Móh system to Vista Ultimate x64

Jakieś pomysły?

Z góry dzięki

Proponuję napisać do pomocy technicznej producenta, albo zapytać w miejscu zakupu programu.

Jeżeli jest to wersja trial, to nic już nie pomoże, nawet formatowanie twardego dysku i ponowna instalacja Windowsa. Przypuszczalnie podczas pierwszej instalacji została w plikach instalacyjnych zapisana informacja, że program już raz był zainstalowany.

To gdzie Twoim zdaniem ta wersja Trial pozostawi informację o tym że została już wcześniej zainstalowana? No chyba że kod aktywujący, jeśli takowy jest w trialu, weryfikowany jest na serwerach Adobe.

Biune ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.