Problem z Aero na Pre-RC1

(Geng280) #1

Otóż mam Viste 5536 i gdy chce włączyc styl aero to pojawia mi się błąd do tego mam jakby klatkowe działanie monitora przy każdym kliknięciu kursorem monitor robi się czarny i za chwile już jest dobrze. I tak ciągle przy stylu aero. Ten sam problem mam czasami np. w Movie Makerze ale nie ciągle. NIe wiem co to może byc nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi. Myslalem ze to moze stery nie takie ale po zainstalowaniu tych dla wersji RC1 dalej to samo.

Do tego w ocenie za karte graficzna mam 1.

Moja karta to Radeon 9600Pro, Procesor: Intel Pentium 4 CPU 2.66GHz, RAM: 512MB Dołączam screeny.

screeeeeeefz4.th.jpg

screeenfy3.th.jpg

WIE KTOS MOZE CO JEST TEGO PRZYCZYNA Badz zna odpowiedziec ??

z Gory WIELKIE dzięki

(Kpr2877) #2

Słabiuteńka grafa :mrgreen:

(Die Eye) #3

Spróbuj kliknąc update my score

(Geng280) #4

Probowałem to samo :wink:

Jak słaba? Hmm skoro wszedzie pisze ze minimum to 512MB RAM, a Seria 9600 radeonów może byc pod aero, ja mam dokladnie ATLANTIS RADEON 9600 PRO

(Die Eye) #5

Mi też wydaje się że karta jest odpowiednia, ale system ocenił ją na (chyba) 1 czy 2 i automatycznie wyłączył aero

(Baszmen7) #6

Ja mam karte Ati Radeon 9600 pro 256 ramu.. moją kartę ocenił na 3,7.p.s a jak można ręcznie ustawic ocene?

(Zbych ) #7

jakie stery zainstalowałeś? czy te strony ATI??

troche to dziwne bo ja mam troche gorszą karte radeona 9550 i mam znacznie wyższą ocene , co prawda domyślnie aero było wyłączone ale po załączeniu działa normalnie bez zwiech czy klatkowania , może w biosie coś masz karte nie tak ustawioną , może x4 zamiast x8 ale to i tak nie powinno robić dużej różnicy

44f63a90230d7f8fm.jpg

(Geng280) #8

stery najnowsze od ati dla rc1 a przed tym zanim je wydali też dla bety2...

problem w tym ze to sie zwiesza bardziej niz aero nie chodzi bo aero jak w screenach dalem jest, i kursor normalnie chodzi ale jak np. chce przeniesc otwarte okno z jednego miejsca na drugie to po kliknieciu monitor robi sie czarny i pojawia sie obraz zaraz juz z przeniesionym oknem. nawet bez trybu aero media center nawala ;/ tak samo Nie wiem co to moze byc. mam kurna pecha czy co....

errorut1.th.jpg

moze jakis kodek cos nie tak? moze to naprawia w rc1?

(Die Eye) #9

Przełożone na PL (wolne tłumaczenie :D)

Sterownik pokazu (?)(karty graficznej albo monitora, nie jestem pewien) przestał odpowiadać i został odzyskany

Sterownik pokazu R300 przestał odpowaidać i jego odzyskiwanie zakończyło się sukcesem.

Ale to jest pre-rc1 :!:

(Geng280) #10

Pre-RC1, ale próbowałem tez sterow do RC1, podono u niektorych działały i to dobrze, a sam nie wiedzialem co juz robic

(Die Eye) #11

Spróbuj przywrócić sterownik (Roll back driver)

(Maciekbonkowski) #12

Czemu ja też mam 1 za grafike :frowning: przy Spphire Radeon 9550 256 mb :? !?

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 17:32

u mnie stery od RC1 na pre-RC1 build 5536 działają :slight_smile:

(Daras66) #13

Nie zgodzę się.U mnie na zintegrowanym GF 6100 hula aż miło,więc przy tej karcie tym bardziej.Stawiałbym jednak na stery. :lol:

(Geng280) #14

co mi to daje nic :frowning:

(Squz) #15

witam mam problem posiadam grafike Radeon 9500@9700 i nieestety niee moge nigdzie znalesc sterowników do mojej grafiki:( prosze podajcie linki do stron z ktorych sciagaliscie stery(stery z strony producenta niee działaja) do tych lub innych radeonów (vista 5536) z gory dziekuje za pomoc:D

(bartus2003) #16

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=92704

https://support.ati.com/ics/support/def ... derID=5712

... :-o