Problem z aktualicaja Antywirusow


(Mateusz0406) #1

Mam laptopa i miałem Sophos antivirus i norton i norton mi sie konczyl wiec chcialem zmienic na cos innego wgralem Avasta ale jak go wgralem to mi sie niebieski ekran robil i sie resetowal komputer wiec wszedlem na tryb awaryjny i go usunolem potym zostawilem tylko sophosa ale wydaje mi sie ze to nie wielkiej klasy antyvirsu wiec zciagnelem sobie kasperskiego 6.0 wgralem i za kazdym razem jak aktywowalem kod licencyjny to internet mi nie dzialal a skype tak niewiem czemu wiec zciagnelem nowsza wersie bo tak wyczytalem i sciagnelem 2008 ta wersie wgralem ale i od tej pory zaczely sie problemy niemoglem po :frowning: bierac uaktualnienia wiec wyrzucilem go i wgralem sophosa i nortona znowu ale nadal niemoge pobierac uaktualnien kurna ludzie pomocy niemoge uaktualnien pobierac nie wiem czemu jak tak dalej pojdzie to mi komp padnie bo wirusow nalapie pomocy piszcie prosze !!


(Joni987) #2

morze łączysz się przez server proxy?


(Frog) #3

poli0406 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Marekglapa) #4

Spokojnie, tak szybko wirusów nie nałapiesz. Chyba że będziesz wchoodził na "lewe" porno stronki. Piszesz, że wgrywasz kod licencyjny do kasperskiego. Jest on chociaż legalny? Bez aktualnego (legalnego) klucza Kaspersky nie będzie się aktualizował.


(Maney691) #5

Używaj polskie litery i znaki interpunkcyjne - opisałeś problem bardzo chaotycznie.

Ile masz teraz antywirusów? Można mieć zainstalowanego TYLKO JEDNEGO !!

Odinstaluj wszystkie, przeczyść rejestr CCleanerem, pobierz i zainstaluj Avira Antyvir Personal.


(Mateusz0406) #6

Ja wiem ze chaotycznie to opisałem ale porostu to bardzo ważne dla mnie sorry za to .Mam teraz 2 antywirusy ale one sie nie gryzom ze soba bo wczesniej mialem je jak napisalem ,ten sophos to mialem wykupiona licencie na niego a na nortona nie, i dlatego postanowiłem go zmienić na innego i zaczelem wgrywac ruzne a jak wgralem Avire to pokazywalo mi ze niema polonczenia z intrentem i niemoglem sie zarejestrowac niewiem moze to wina firewalla, a wcześniej wszystko śmigało i sie uaktualniło mi sie wydaje ze to moja wina wgryalem a potem wyrzucalem i się narobiło ....ja juz niewiem co mam robic :frowning:


#7

Nie nabijaj sobie postów tylko napisz 1.

Kliknij Rejestr i Analizuj chyba .

Zainstaluj sobie avire i przeskanuj , później Ad-aware przeskanuj .

I 1 rada , jak korzystasz z Firefoxa to korzystaj z słownika


(Mateusz0406) #8

Ad-aware >dziki za rade przeskanoje ale napisalem ze niemoge Aviry wgrać bo mi pokazuje ze niemam intrnetu i to jest niemoge pobrac aktualizacji do zadnego programu jaki mam w kompie bo pokazuje ze niema polonczenia z netem a tak naprawde jest bo uzywam gg Skypa i firefoxa a nie pisze ortograficznie bo mieszkam za granica i tylko w angielskich znakach moge pisac mogę pisać ...ale piszcie mi nadal co moge zrobić wszytko opisałem w postach co moglem. Plis Help ! dzieki


(Agatonster) #9

poli0406 ,

Byłeś proszony o poprawę tytułu na konkretny, mówiący o problemie - ignorujesz to zalecenie. Jesteś nowym userem, może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że taka postawa niesie konsekwencje, z których najłagodniejszą jest Kosz.

Popraw tytuł - więcej uwag nie będzie.

Jeszcze jedna ważna sprawa

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif