Problem z aktualizacją BIOSU

Chciałem zaktualizować Bios mojego laptopa z płytą głowną Uniwill,ściągąłem nową wersję ze strony producenta,utworzyłem cd startowy i dalej już klapa!Podczas rozruchu pojawia sie " loading Free DOS… ROOT KERNEL GO!" I dalej nic się nie dzieje,tylko chodzi wentylator.Myślę,że postępowałem zgodnie z instrukcjami.Mam BIOS American Megatrens v.1.08 nowa jest v.1.10.Na stronie American Megatrends polecali utworzyć dysk startowy używając Bart’s Bootable disc create.Niby wszystko zrozumiałe,a nie wychodzi.Laptopa mam Fujitsu-Siemens,na tej stronie była tylko aktualizacja 1.08c sprzed 3 lat.Nie wiem,gdzie robię jakiś błąd?

A BIos chciałem aktualizować dlatego,że nie moge korzystać z funkcj ACPI,chociaż np.Everest pokazuje,że BIOS obsługuje ACPI.Tymczasem w Advanced mam tylko opcję APM?Dlaczego tak ma być.Proszę pomóżcie mi jakoś to rozwiązać.Może jest jakiś prostszy sposób na ten Bios i ACPI??Już tyle nad tym siedzę,że siły mi opadają,a jestem uparty.Będę wdzięczny za wskazówki.

Ryzykujesz,jak coś źle pójdzie będzie problem - podstawa to co mówi instrukcja lapa jeśli chodzi o aktualizacje bios,później dzwoń do serwisu lapa i popytaj i google Twoim przyjacielem.