Problem z aktualizacją firefoxa

(system) #1

Miałem firefoxa 2.0.13 , teraz weszła aktualizacja na 2.0.14 i mi net nie działa w Fx, żadna stronka się nie chce otworzyć. Muszę używać IE, a to nie należy do przyjemności :frowning: . Komuś też się tak zdarzyło? Co z tym zrobić?

(Konrad93) #2

Ściąg MOZILLĘ 2.0.14 i zainstaluj, a tą poprzednią odinstaluj.

(D Kielbania) #3

Jeżeli używasz jakiegoś firewalla to zobaczy cy on Ci nie przyblokował liska

(przemox) #4

Zakładam, że miałeś 2.0.13, a nie coś takiego. Z twojego posta nie wynika, czy zainstalowałeś wyższą wersję. Tak czy inaczej odinstaluj poprzednią, dokładnie wyczyść np. CCleaner, ręcznie oczyść foldery FF w Program Files i Danych Aplikacji. Ponowna instalacja i powinno hulać. Pozdrawiam

(Agatonster) #5

nimmod ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(VPN) #6

przemox - nie pisz bzdur, jak ci się Windows zawiesi to formatujesz dysk?

nimmod - sprawdź ustawienia firewalla (szczególnie jeśli masz Kaspersky), utwórz nową regułę połączenia dla Firefoksa.

(system) #7

Używam Sygate Personal Firewall i nie mogę go uruchomić, żeby sprawdzić czy nie blokuje Fx. Klikam na ikonkę i nic się nie dzieję, a kiedyś włączało się chyba razem z systemem. Jak myślicie? Odinstalować?

(Cosik Ktosik) #8

Może jest włączony, poszukaj na pasku zadań.

(system) #9

Nie jest włączony.

(przemox) #10

Drogi kolego, mam nadzieję, że widzisz różnice pomiędzy tym, co napisałem o reinstalacji Firefoxa, którego ustawienia przywraca się błyskawicznie np. poprzez MozBackup, a formatem dysku. W każdym razie ja pisze na podstawie problemów, jakie sam miałem i nie stawiam się w roli eksperta. Sądząc po twoich radach ty nim też nie jesteś, co nie zmienia faktu, że łatwo używasz określeń, które niewiele mają wspólnego z kulturalną dyskusją. Pozdrawiam.