Problem z aktualizacją Kaspersky'ego 7.0

(Misiek Metal) #1

mam tego antyvira zainstalowanego na laptopie, ktory nie ma dostępu do internetu

z tej strony : http://support.kaspersky.com/kis7/update?qid=208279442

ściągnąłem paczke z aktualizacją i zrobiłem wszystko wg instrukcj

tj. wypakowałem, dałem do folderu Updates, zmieniłem ustawienia w Kasperskym

kiedy dochodze do finału wciskając guzik UPDATE DATABASE, nic się nie dzieje oprócz zmiany stastu LAST START na unknown

jak zaktualizować tego antyvira??

(Legia 87) #2

Rozwiązaniem jest zakupienie oryginalnego antywira.

(Piotrrj) #3

ściągnij av-i386-cumul.zip: http://www.kaspersky.com/avupdates/zip? ... l.zip#open

rozpakuj do dowolnego folderu,

w Kasperskym: Ustawienia->Aktualizacja->Ustawienia->Dodaj... , wybierz folder w którym rozpakowałeś aktualizację, zatwierdź, i wykonaj aktualizację.

Pozdrawiam

(Misiek Metal) #4

no właśnie w ten sposób wszystko robi i nic :frowning:

-- Dodane 30.01.2009 (Pt) 12:13 --

aostatnia aktualizacja w moim kaspersym miała miejsce w 2007 roku

moze to jest przyczyną?? ze mam za starą wersje??

(Sebos99) #5

jeśli już masz dostęp do internetu to nie zaszkodzi pobrać najnowszą wersję KAV 2009, która jest szybsza i mniej pamięciożerna. Zainstaluj i tam spróbuj ręcznej aktualizacji.

(Misiek Metal) #6

Internet mam na komputerze stacjonarnym a nie na laptopie a właśnie w laptopie chciałbym dokonać aktualizacji.

(Janek Max) #7

Zainstaluj jakiegoś innego antywirusa. Według mnie nie mam sensu pakować tam kasperskego jak nie masz tam internetu. Pewnie i tak się nie zawirusuje bo nie masz tam dostępu do neta.

(Misiek Metal) #8

już mam wirusa, który atakuje port USB, jakiego więc antywira moge zainstalowac? tylko żeby był naprawde dobry

(system) #9

Klik

(Sebos99) #10

Przenosisz na pendrive, a jeśli masz problem z wirusem pod usb, wypalasz instalkę razem z aktualizacjami na płytkę. Jeśli nie pomoże instrukcja Barnaby to zawsze lepiej sprawdzić problem na nowszej wersji niż kombinować w nieskończoność.

(system) #11

Raczej na starszej wersji Kasperskiego!

(Misiek Metal) #12

dlaczego przez cały czas przycisk Aktualizacja w głównym oknie jest nieaktywny??