Problem z aktualizacją sterownika do karty graficznej

od dłuższego czasu co pewien czas resetuje mi się komputer po ponownym włączeniu system informuje że trzeba zaktualizować sterowniki pobieram sterowniki od producenta a mam RADEON X1650 mam Windows 7

Może masz wer beta W7, teraz co jakiś czas komputery mają się resetować, zostaje kupno RTM lub inny system.

Karta nie jest wspierana przez W7, skasuj obecny domyślny standardowy ster do grafiki, w spróbuj wgrać ster dla Visty może pójdzie.

http://support.amd.com/us/gpudownload/w … ng=English

Nie jest to beta W7 a po każdym resecie jest ciągle komunikat żebym pobral aktualizacje pobieram ze strony producenta a tam pisze że dla 7 jeszcze jedno jak skasować ten domyślny sterownik z poważaniem zdzicho

Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\System (lub PPM na mój komputer > właściwości) wybierz menadżer urządzeń pokaże się okienko z całym sprzętem rozwiń zakładkę z karta graficzna i ją usuń, systemu nie trzeba restartować ekran wejdzie w tryb zdaje się 800x600, i instaluj sterownik, ale jak pisałem ster może nie działać lub działać nie poprawnie, karty starsze od Radeonów HD2xxx oficjalnie nie są wspierane.