Problem z aktualizacją sterowników karty graficznej Intel HD

Witam, nie mogę zaktualizować sterowników do karty graficznej Intel® HD Graphics. Pobrałem wersję z oficjalnej strony producenta tzn. https://downloadcenter.intel.com/Search … 000%2f2000 Jednak mimo to po ściągnięciu i próbie instalacji sterownika wyskakuje mi komunikat “Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania”. Posiadam system Windows 7 (64 bit) home premium , tak też wybieram na tej stronie, pobiera mi się wersja sterownika 15.28.15.64.3062 Z aktualizacją sterowników NVidia nie było problemów, proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Wydaje mi się że najpierw trzeba było zaktualizować sterowniki do karty zintegrowanej (Intel) a dopiero później do karty dedykowanej (NVIDII).

Jeżeli najpierw zaktualizowałeś sterowniki do karty dedykowanej to pewnie jest przyczyną twoich problemów.

W sumie teraz wchodząc na stronę acera, bo z takiej firmy posiadam laptopa przy moim modelu widnieje ta sama wersja karty graficznej co mam obecnie zainstalowaną. Również tam jest ta starsza wersja Nvidia, więc nie wiem czy warto było aktualizować do najnowszej wersji, chociaż jakiś problemów po tej aktualizacji nie zauważyłem.