Problem z aktualizacją systemu Win98

Mam problem z aktualizacją system Win98. Po wejściu na stronę Windows Update jest taki komunikat " Rozszerzenie Widows Update wyszukuje dostępne aktualizacje…0% ukończono". I tak jest przez cały czas nic się nie rusza,w czym może tkwić problem?/może jakieś problemy z serwerem/POZDRAWIAM! !!

Problem może tkwić w szybkości połączenia z internetem. Jeżeli łączysz sie przez modem to proces ten faktycznie może trwać “całe wieki”

fiesta na pewno nie w tym tkwi problem , mam stałe łącze.Wcześniej tzn. około 1,5 miesiąca temu trwało to około 1 minuty.I dalej nie wiem w czym tkwi problem. POZDRAWIAM! !!

A więc jest tak że to niezależy od szybkości połączenia tylko że od strony z windowsem, tak źle to zrobili że szkoda gadać, na win xp też są problemi, na 2000, na ME, chyba na wszystkoch, ale moja rada jest taka:

Zainstaluj sobie przeglądarkę “Netscape 7.1”

Zainstaluj se najnowszego internet explorera.

==========================

Powinno pomóc :slight_smile: 8) :lol: :lol: :lol:

_________________

thx za życie

PS. Też miałem takie problemy ale po zainstalowaniu sobie jakiejś nowszej przeglądarki było wsio wpariatkę

PS2. Win 98 jest już trochę tandetny i radziłbym ci przejść na XP, jak chcesz to możesz odemnie ściągnąć :slight_smile: tylko się umówmy gdzieś :slight_smile:

Mam zainstalowany najnowszy internet explorer .Nie wiem czy problem nie tkwi tam u nich, coś z ich serwerem , czy może ktoś sprawdzić jak to u was działa? POZDRAWIAM! !!

ech, kolego, właśnie sprawdziłem na XP i mi wszystko działa.

Moja druga rada jest taka żebyś:

-zrestartował kompa

-Zrobił scandisk

-Usunął śmiecie internetowe (cookies)

-Zainstalował Netscape 7.1

-w oststeczności przeinstalować system

_________________________________

Non memorius este bet natex

Dzięki widzę, że problem tkwi u mnie jeszcze nie wiem jaki ale spróbuję trochę pogrzebać , może sobie poradzę dzieki. A tak apropo to ma też XP i go używałem ale coś mi nie podszedł, no ale trzeba się rozwijać i być może niedługo coś zmienię ,coś mnie korci żeby potestować linuksa, ale jak narazie trochę brakuje czasu. POZDRAWIAM! !!

Najwidoczniej Gregor cos u ciebie jest nietak :? Ja minute temu polaczylem sie z windows uptade i wszystko hula jak nalezy a tez mam win98 :slight_smile:

Kozioł to to ja wiem,tylko tu jest pytanie co???

http://v4.windowsupdate.microsoft.com/troubleshoot/#Problem%20reaching%20Windows%20Update

To chyba to : pierwsza sugestia mowi o sciagnieciu tego czegos http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/downloads/list/webdev.asp

a druga o naprawie przegladarki internetowej mozna takze ja przeinstalowac :lol: Mysle ze to pierwsze pomoze bo to drugie to raczej watpie ale kto wie …

Przeczytajcie mojego posta z Forum Infojamy

i wyciągnijcie wnioski:

Serdeczne dzięki Kozioł pomogło ściągnołem sobie jeden plik i już wszystko chula. Jeszcze raz dzięki i POZDRAWIAM! !!