Problem z aktualizacjami systemu i fb

Witam mam problem z komputerem, posiadam Win7. Nie działają automatyczne aktualizacje. Kod błędu 80072F8F. Wykonałem polecenia z pliku pomocy i obsługi błędu, mianowicie ściągnąłem plik naprawczy i wykonałem go. Okienko informuje, że błąd został naprawiony jednak problem nadal występuje. Ponadto kiedy chciałem porozmawiać przez wideo rozmowy Facebooka pojawił się komunikat o tymczasowej niedostępności tej usługi. Postanowiłem zainstalować go od nowa. Jednak podczas instalacji pojawią się kod błędu 0x80040880. Oba błędy związane są podobno z czasem systemu. Jednak nie potrafię naprawić tego problemu mimo, że jestem zaawansowanym użytkownikiem Windowsa i poradziłem sobie z wieloma innymi problemami. Bardzo proszę o pomoc. Dodatkowo używam Panda Internet Security 2012 jednak on nie jest problemem, bo po deinstalacji nic się nie zmieniło. MBAM nic nie wykrywa.

Uwaga

Jeśli w strefie czasowej użytkownika obowiązuje zmiana czasu na letni i zegar komputera powinien być dostosowywany automatycznie do zmian czasu, na karcie Data i godzina należy kliknąć przycisk Zmień strefę czasową, a następnie upewnić się, że pole wyboru Automatycznie dostosuj zegar do zmiany czasu jest zaznaczone.

Czy dostosowałeś się ?

tak

Wpierw usługa ma być uruchomiona na automat. Potem Na panelu sterowania system włącz automatyczne aktualizacje. Możesz zaznaczyć powiadamiaj, ale nie pobieraj. Potem sprawdź dziennik zdarzeń na okoliczność uwalenia synchronizacji czasu w systemie. Chodzi o aktualizację czasu. To akurat może być winą słabej baterii bios, że nie nadąża aktualizacja czasu.

dziekuje za chęc pomocy ale nie ogarnąłem nic z tego co napisałes

Chodzi o to http://translate.google.com/translate?h … CDsQ7gEwAQ

Mozna też pobrać agenta windows update, żeby rozwiązać problem, ale ten błąd może być wynikiem, że system nie trzyma czasu. Słaba bateria biosu może być przyczyną. Dużo informacji o błędach systemu i aplikacji, znajduje się w dzienniku zdarzeń.

wspominasz o tej baterii rozumiem ze jest to problem hardware a nie softa ?

Tak pierwsze pomyślałem. Miałem kłopoty z synchronizacją czasu, wysypywało błędy, a to była bateria CMOS.

niestety nie udało mi się nadal rozwiązać tego problemu dodam ze nawet nie moge zainstalowac flasha nowego bo rozlacza instalacje nie moge tez przywrocic systemu do stanu z przed okresu kłopotów bo mam tlyko jednek pkt prywracania z dziaisj ;/ nie wiem co robić

Dodane 26.02.2013 (Wt) 17:26

dodam że również nie działa mi aktualizacja adobe i sprawdzanie legalnosci systemu rowniez nie moze byc przeprowadzone

występuje również coś takiego:

http://imageshack.us/photo/my-images/547/naprawiony.jpg

Dodane 01.03.2013 (Pt) 18:33

tak powinno byc przy wlaczonym bits

tak powinno byc przy wylacoznym

tak jest u mnie aktualnie

Dodane 01.03.2013 (Pt) 19:33

i nie moge grac w lola bo wyskakuje blad nieznany przy probie zalogowania (patchowanie dziala)