Problem z aktywacją i z komendą

To tak zaczne od tego że Ten temat ma kilka wątków otóż mam system windows xp zapodział mi się klucz aktywacyjny … zadzwoniłem nw jak to nazwać do siedziby windowsa czy coś takiego i tam powiedzieli ze wyślą mi nowy klucz i teraz problem jest taki zostały mi 2dni do aktywacji systemu a po 2dniach nie bede mógł korzystać szukałem po stronkach i znalazłem jak przedłużyć do 90dni trzeba w konsoli wpisać slmgr –rearm ja to zrobiłem wyskoczył mi błąd ststem windows nie może odnalezć pliku slmgr upewnij sie ze wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie … dobra chwile pózniej znalazłem w necie że żeby to naprawić trzeba wpisać SystemPropertiesAdvanced.exe wpisałem to i znowu było że system windows nie może odnaleść systemproperties… potem dowiedziałem się że żeby to naprawić to trzeba ściągnąć DLL Suite sciągnełem nic nie wyszukuje nw o co biega prosze o pomoc

W internecie wielkie litery oznaczają krzyk, dlatego proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

Doprecyzuj także tytuł tematu.

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Nie wiem jakiej pomocy od nas oczekujesz? Dostaniesz klucz to go wpiszesz i aktywujesz legalnie system. Nikt ci tutaj nie podpowie jak ominąć aktywację systemu Windows.

Wątpię żeby przysłali Ci od tak klucz,takie rzeczy trzeba trzymać w porządku gdzieś tak żeby nie zginęły.Więc jak nie masz klucza to nie możesz legalnie korzystać z systemu,zostaje więc przesiadka na Linuxa który jest darmowy i legalny i tyle.

Resetowanie licencji za pomocą slmgr działa na viście i windows 7 i 8. Xp nie ma takiej funkcji.

A może użyj jakiegoś programu do wyciągania nr kluczy licencyjnych.