Problem z aktywacją i z komendą


(Tellatequila) #1

To tak zaczne od tego że Ten temat ma kilka wątków otóż mam system windows xp zapodział mi się klucz aktywacyjny .. zadzwoniłem nw jak to nazwać do siedziby windowsa czy coś takiego i tam powiedzieli ze wyślą mi nowy klucz i teraz problem jest taki zostały mi 2dni do aktywacji systemu a po 2dniach nie bede mógł korzystać szukałem po stronkach i znalazłem jak przedłużyć do 90dni trzeba w konsoli wpisać slmgr –rearm ja to zrobiłem wyskoczył mi błąd ststem windows nie może odnalezć pliku slmgr upewnij sie ze wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie .... dobra chwile pózniej znalazłem w necie że żeby to naprawić trzeba wpisać SystemPropertiesAdvanced.exe wpisałem to i znowu było że system windows nie może odnaleść systemproperties.......... potem dowiedziałem się że żeby to naprawić to trzeba ściągnąć DLL Suite sciągnełem nic nie wyszukuje nw o co biega prosze o pomoc


(rgabrysiak) #2

W internecie wielkie litery oznaczają krzyk, dlatego proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

Doprecyzuj także tytuł tematu.

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Nie wiem jakiej pomocy od nas oczekujesz? Dostaniesz klucz to go wpiszesz i aktywujesz legalnie system. Nikt ci tutaj nie podpowie jak ominąć aktywację systemu Windows.


(Marcin1025) #3

Wątpię żeby przysłali Ci od tak klucz,takie rzeczy trzeba trzymać w porządku gdzieś tak żeby nie zginęły.Więc jak nie masz klucza to nie możesz legalnie korzystać z systemu,zostaje więc przesiadka na Linuxa który jest darmowy i legalny i tyle.


(Krasnal666) #4

Resetowanie licencji za pomocą slmgr działa na viście i windows 7 i 8. Xp nie ma takiej funkcji.


(Vidivarius) #5

A może użyj jakiegoś programu do wyciągania nr kluczy licencyjnych.