Problem z aktywacją online

Po świeżej instalacji systemu Windows 7 nie mogę już go aktywować online. Działa tylko przez infolinie MS gdzie dostałem jakiś nowy długi klucz podzielony na 8 części. Czyżbym już wyczerpał limity aktywacji online? I da się to jakoś przywrócić(może telefon do Biura Obsługi MS wykonać?). Trochę zachodu z tą aktywacją telefoniczną:/.

Na przyszłość polecam zrobić sobie kopię plików po aktywacji systemu aby nie mieć takich problemów w razie ponownej instalacji systemu: kopia-aktywacji-systemu-windows-windows-office-2010-t487450.html?hilit=Advanced%20Tokens%20Manager

Nie ma takowej możliwości. Sam już wyczerpałem “Microsoftową” ilość aktywacji Windowsa 7, i teraz za każdym razem mam do nich dzwonić, podać klucz produktu, oni mi podają też jakieś cyferki, aktywuję produkt przez hash-code i mam aktywny.

@lordjahu

Dlatego backup plików aktywacyjnych i ich przywrócenie po świeżej instalacji to najlepsza opcja, nie ma problemu z wyczerpaniem limitu, nie potrzeba połączenia z siecią, wszystko odbywa się szybko i legalnie :slight_smile:

Właśnie muszę zrobić taką kopię sobie by na przyszłość zaoszczędzić trochę czasu z instalacją i aktywacją tego wszystkiego. Muszę jeszcze zintegrować SP1 do Windows 7 bo mam gołego od kuzyna a instalacja samego Windowsa to pół dnia w takim wypadku. Nie wiem jakim programem można to zrobić,widziałem chyba RT 7 czy coś podobnego,ale niby nie działa na systemach x86 a takowy posiadam :/. Może coś polecicie mi bym nie mial termedii na przyszłość z całą instalką :-D? Z góry wszystkim dziękuję :wink: :stuck_out_tongue:

Pierwszy raz słyszę, instrukcja: http://www.dobreprogramy.pl/Meszuge/Win … 23443.html

Oprócz RT Se7en Lite możesz jeszcze sprawdzić Win Integrator.