Problem z aktywacją Windowsa PILNE

Mam problem bo wyskakuje mi takie coś beztytulu.JPG

Jak nie aktywujesz windowsa, to nie będziesz mógł z niego korzystać. Kto ci opowiadał bajeczki o wirusie?

czytałem na jakimś portalu a jak nie będę mógł to co będzie mi wyskakiwać?

Przez cały czas będziesz miał pokazane okienko, w którym musisz podać klucz.

Windowsa masz oryginalnego, czy “alternatywnego”?

alternatywnego to znaczy?

wybierz aktywację poprzez telefon tam nie musisz mieć cd key . Oczywiście musisz mieć Vistę oryginał… chyba masz co nie?? :^o

On ma zapewne XP a nie Viste.

Jeżeli masz oryginalnego windowsa, nie masz się co bać i możesz skontaktować się z Microsoftem.

A jeżeli nie, no cóż…to forum nie toleruje piractwa.

Zainstaluj sobie na VMware Workstation. Wtedy możesz zobaczyć co się stanie, jak nie podasz klucza.

ja mam alternatywnego bo z orginalnej płyty przegrałem bo orginal się porysował to wiec nie będzie tak że wgrają wirusa albo że jak naciśnie się “przypomnij mi później” to windows się wyłączy ?

Dodane 24.08.2009 (Pn) 22:14

ale jak na innym komputerze zainstalowałem to wszystko jest ok a i jeszcze coś wtedy jak na tym kompie z aktywacją systemu to ja wgrywałem z orginalnej by zobaczyć czy mi jeszcze chodzi

Jeśli posiadasz klucz i Windows jest legalny nawet jeśli jest wgrany z kopii to wszystko jest ok aktywujesz i po problemie. Kopię płyty instalacyjnej możesz sobie zrobić licencja na to pozwala ale musi być to legalny system.

Jeśli to system nielegalny to patrz regulamin forum piratom nie pomagamy.

kolego mam wątpliwości co do przegrania z porysowanej płytki ale nie ja tu jestem moderatorem. System Vista można aktywować na jednym kluczu max 10 razy. Potem musisz albo kupić nowy klucz albo aktywować telefonicznie czyli łączysz się przez bezpłatny numer i tam miły komputerowy głos mówi co gdzie masz wpisać. Sam widzisz że masz na dole opcję “telefon” więc z niej skorzystaj.

Aha ile razy instalowałeś tą Vistę że już taka porysowana? hehheheheh

maciej350 , Człowieku, jakiego wirusa?? Przestań to już powtarzać! Wiesz co by się działo gdyby MS wgrywał wirusy do systemów zainstalowanych u użytkowników ??

mój błąd nie popatrzyłem na obrazek rzeczywiście XP ale nie zmienia faktu żeby zadzwonić #-o

i ja nie mam Visty tylko XP Professional i Windows oryginalna leżała bez opakowania heh

Dzwoń do Microsoftu i aktywuj telefonicznie bez żadnych problemów.

Kiedys XP /oryginalnego/ mozna było automatycznie aktywować tylko 3 razy.

A kopię płytki z systemem zawsze Ci wolno zrobić/dla siebie/.

Ja używałem do reinstalacji kopii i teraz po 6 latach oryginał XP Prof.mam jak igła.

Inna sprawa, że przeinstalowywałem nie więcej niż 5 razy.