Problem z Alcohol 120%-niemożliwa (de)instalacja

Witam! Mam problem z Alcohol 120%-otóż rzekomo istnieje u mnie w kompie starsza wersja tego programu-nie wydaje mi się, bo raczej jest odinstalowana :smiley: -pozostały po niej jakieś śmieci.Gdy pobieram plik z Waszej strony w wersji trial i odpalam instalator, to mam do wyboru:

a)aktualizację poprzedniej (?) wersji

b)deinstalację.

Problem w tym, że nie jestem w stanie za nic w świecie zrobić ani jednego, ani drugiego-pojawia się nastepująca informacja:“Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalatora Windows.Może się to zdarzyć, jeśli system Windows działa w trybie awaryjnym lub jeśli Instalator Windows jest zle zainstalowany.Skontaktuj się z personelem pomocy techniczej.”

Próbowalem usuwać ten program na różne sposoby:z panelu sterowania, w trybie awaryjnym, z różnych programów do czyszczenia rejestrów etc. Poradzcie coś, bo chyba będę musiał przerzucić się na Clone’a! :smiley: .Dzięki i pozdrawiam!

Przeczysc rejestr, programów szukaj na dobreprogramy.pl

Pozdrawiam Arcy

Czyściłem wczoraj-nic to nie dało… :frowning:

Jak mówisz jest to wersja trial czyli o ograniczonym zakresie działania.

Niektórzy sądzą, że jak odinstalują program to potem będą mogli go ponownie zainstalować i tak w kółko. Nie wiem jak to jest z alkoholem ale napewno ma jakieś zabezpieczenia przed ponowną instalacją.

Mogę jedynie powiedzieć jak to jest z wersją trial programu Photoshop.

Tu nie pomoże nawet formatowanie twardego dysku i ponowne instalowanie windowsa. Nawet po takich operacjach zobaczymy komunikat:" Okres próbny skończył się. Zakup program…". Po prostu pewne informacje są zapisywane bezpośrednio na dysku i nie w postaci pliku. Formatowanie nie usuwa takich zapisów. Aby wykasować wszystkie zapisy na dysku trzeba by użyć specjalistycznego narzędzia typu Eraser (czyści 1 Gigabajt na godzinę czyli 80 gigabajtów to około 80 godz. :(. Podobno dobrze jest taką operację wykonać kilka razy. He he.

Nie o to biega raczej-nie jestem aż takim idiotą, aby w kółko instalować te same programy w wersji trial, licząc , iż będą wciąż za free, uwierz mi! Miałem wcześniej starszą wersję-full, ale kiedyś kliknąłem sobie przypadkiem (chyba na bani byłem… :frowning: ) uaktualnienie, no i masz: zainstalował mi triala, a teraz mam same problemy… :frowning:

rycymer skontaktuj się z producentem.

Proszę zmienić tytuł tematu na konkretny

Z Instalatorem Windows już git, jednak nadal niemożlwe jest usunięcie poprzedniej wersji-pojawia się następujący komunikat:“The feature you are trying to use is on a network resource tha is unvailable.Click OK to try again, or enter an alternate path to a folder containing the instalation package “trial_setup.msi” in the box below.” Szukam więc i nic: okazuje się, że “podane żródło nie istnieje”, no i lipa… :frowning: