Problem z Alcoholem, Daemonem

Witam! Mam pewne problemy z wyżej wymienionymi programami, otóż najprawdopodobniej ktoś wywalił ręcznie te programy, a co za tym idzie-

gdy chcę zainstalować np. Alcohola lub Daemona wyskakują różne błędy itp. Pousuwałem wpisy i klucze z rejestru i włączam instalkę Daemona.

Wersja, którą posiadam to 3.00. wszystko jest ok, poczym na samym końcu instalacji wyskakuje błąd: error 25001…2504…personel…

Dokładnie nie pamiętam, jeżeli jednak będzie potrzebne to załatwie całą nazwę :wink: i lipa :confused: Co do Daemona ver. 4.03 oraz Alcohol Soft 52%,120% ver. 1.9.5, 1.9.6… wyskakuje komunikat,że ten program zainstaluje STDP ( SCSI PASS TROUGHT DIRECT czy jakoś tak) layer Debugger… jakieś ostrzeżenie, że program z czymś tam nie współpracuje… daje OK, wyskakuje komunikat, że trzeba uruchomić kompa, a więc daje OK.

Wszystko ok, nagle gdy jest czarny ekran z napisem WINDOWS( ekran głowny) system zawiesza sie. I lipa :confused: System uruchomić można tylko opcją związaną z ostatnim poprawnym uruchomieniem, czy jakś tak.

Plz. pomóżcie :((

usuń całe foldery tych programów z program file i spróbój zainstalować ponownie

wejdz do menadzera urządzeń>kontrolery sci raid i tam pousówaj (z głową :!: ) kontrlorr dx… coś tam i od Alcohola.

ehh… problem w tym, że ja tam tych kontrolerów nie mam :confused:

Tzn. Kontrolery SCSI i RAID są, ale tych co napisałeś- nie :confused: Mam tam tylko coś NVidii…

Przeszukaj te stronki.

1

2

3