Problem z All Playerem - czarny obraz zamiast filmu

Mam najnowszą wersję ALlPlayera. Mam zainstalowane kodeki. Wszystko jest ok, tylko że jak odtwarzam film to nie ma obrazu!!. Próbowałem innymi odtwarzaczmi i wszystko jest ok. Jak rozwiązać problem??

Łukasz89

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

może masz coś wewnątrz allplayera źle skonfigurowane ?

popatrz w opcjach , może coś znajdziesz

Jak uruchomisz film to zminimalizuj program i go rozwiń jak obraz sie pojawi to oznacza że masz coś nie tak ze sterami do karty graficznej.Zainstaluj najnowsze stery albo zainstaluj swoje jeszcze raz. Powinno pomóc

Aha. Jeśli o chodzi o karte graficzną to mam Ge Force 4 MX 400 64MB. Za chwile zainstaluje stery do grafy:-)

Juz zainstalowane

Zainstalowanie sterów do grafy nic nie pomogło. Nadal jest czarny obraz

Złączono Posta : 24.11.2007 (Sob) 9:19

OK!!już wszystko ok działa

Chyba masz problem z kodekami, które pewnie kiedyś zainstalowałeś i jest konflikt z tymi, które instaluje ALLPlayer.Miałem kiedyś podobny problem ale musze przyznac, że dotyczył w zasadzie tylko niektórych filmów w formacie AVI.Podejmij taką próbę: odinstaluj odtwarzacz,oddinstaluj wszelkie posiade i instalowane przez ciebie kodeki, dokładnie wyczyść pozostałości po nich i po AllPlayer(także w danych aplikacji) i rejestr, ponownie zainstaluj, zaktualizuj go, a następnie uruchom film i w opcji filtry przeszukuj kodeki aby znależć właściwy. Nie wiem czy wszystkich filmów Ci nie odtwarza, bo nie piszesz o tym ale z niektórymi ten sposób pomaga.Ja w ostatecznym efekcie do filmów zzamiennie stosuję MplayerClassic(jesli nie bierze AllPlayer).

Pozdrawiam.

ja stosuje subedit player - fajne można w nim napisi edytować i w ogóle