Problem z allegr*

Mam problem, zamówiłem przedmiot, lecz nie dostałem potwierdzenia na e-mialu a czekam juz 3 dzień. Nie wiecie może czym to może być spowodowane. Podkreślam, że napewno nikt nie usunął z rodziny!

Dodam, że w ustawieniach jest zaznaczone, żeby mnie informowało o kupnie/ wygranej aukcji

Zapytaj sprzedającego , czy na pewno wygrałeś aukcje, może coś nie działa.W folderze spam zobacz.Wróżka nikt tu nie jest.

Głupi nie jestem, dawno wysłałem wiadomość z potwierdzeniam. W spamie nic nie ma. Kupywałem 2 przedmioty u dwóch różnych sprzedawców. i wszystkie na allegro zostały zarejestrowane.

Weź skontaktuj się szybko ze sprzedawcą. Wyślij jeszcze raz e-mail, bo czasem może nie dojść. Jak sprzedawca szybko nie odpowie, koniecznie zadzwoń i dopytaj się. Takie rzeczy się zdarzają na allegro. Jedni wysyłają potwierdzenie inni nie. Nie rób z tego problemu. Nie wszystkie transakcje idą, jak z płatka. Solidny allegrowicz powinien to wiedzieć i starać się dogadać. W żadnym wypadku nie wystawiaj pochopnie za coś takiego negatywa, czy nawet neutrala. Nie wiem, u kogo robiłeś transakcję. Jakie ten sprzedawca ma recenzje. Zdarzają się przecież oszuści. Możesz podać link? Piszesz, że czekasz trzeci dzień. Na razie wszystko jest w normie. Czekać należy do 2 tygodni. W każdej chwili paczka może przyjść bez żadnego powiadomienia.