Problem z allegro :(

Witam!

Mam problem z kontem na allegro, gdyż zapomniałem hasła, a gdy daje przypomnienie i wpisuje mail to pisze że nie ma użytkownika z takim adresem :frowning: CO mam robić?? W sprawie maila to podwujny kłopot bo zhackowali mi go :[ Nie wchodziłem na allegro już z pół roku, nic z kontem się nie dzieje bo kumpel powiedział czyli że konto nie jest zhackowane!

Może je usuneli?

Nie wiem. Jak to sprawdzić?? A jeśli nie? Czy idzie jakoś zadzwonić do allegro??

a możesz podać nick :?:

Tak oczywiście! tomaszpiasek a mail był tomaszpiasek@o2.pl Może uda komuś włamać się na to konto i pomuz miw odzyskaniu go to byłbym bardzo wdzięczny. :slight_smile:

Od ponad pół roku nikt się na Twoje konto nie logował :).

Użytkownik taki istnieje, lecz po adresie e-mail, którego podałeś nie można odnaleść danego allegrowicza.

Czy konto na o2 masz aktywne czy też nie logowałeś się b. długo i zostało ono automatycznie usunięte :?:

Data rejestracji: 2006-10-06 19:59:07

Ostatnie logowanie: 2007-05-11 18:25:05

wysyłając email do tego gracza przyszło mi coś takiego

od (mój mail)

do (moj mail)

ciężko sprawdzić jaki teraz to konto ma stały mail…

Ta wiadomość mnie cieszy :slight_smile: Co do maila do nie byłem tam bardzo długo poniewarz zostało zhackowane :frowning: . Czy da się je jakoś odzyskać??

Złączono Posta : 23.11.2007 (Pią) 18:59

Mógłby ktoś pomóć?? Bo potrzebowałbym te konto (jakbysię tak dało je odzyskać to było by super) Byłbym bardzo wdzięczny temu kto mi w tym pomoże! !!