Problem z ALLplayerem


(Maciusthc) #1

Witam mam problem z ALL playerem lubie ten program ale od pewnego czasu nie mogę oglądać na nim filmów ponieważ zamiast wiedzieć cały obraz pokazuje mi 2 male niteczki :|http://www.speedyshare.com/files/29043153/problem.png proszę o pomoc :wink:


(scripter1) #2

Maciusthc , a poszukać na oficjalnym forum programu to ci się nie chciało?

Winne są nowe sterowniki do Radeonów.

-> http://forum.allplayer.org/viewtopic.php?f=20&t=1049

-> http://forum.allplayer.org/viewtopic.php?f=21&t=1324


(system) #3

Hey, ja całe dotychczasowe, komputerowe życie używałem ulubionego AllPlayera. Aktualizowałem go systematycznie. Ostatnio zacząłem ignorować aktualizacje, ponieważ najnowsza, zaktualizowana wersja zaczęła mi źle działać. Po pewnym czasie na ekranie AllPlayera zrobiły się dwa pionowe, szerokie pasy, zasłaniające niemal całkowicie filmowy ekran programu. W żaden sposób nie mogłem pozbyć się ich. Nie jestem pewien, czy to ta przyczyna, ale przypuszczam, że to AllPlayer zmuszał mnie w ten sposób do zainstalowania aktualizacji. Wkurzyłem się, powiedziałem AllPlayerowi, adieu i odinstalowałem program bezpowrotnie. Korzystam teraz z powodzeniem z Media Player Classic - Home Cinema. Napisz więc, aktualizujesz AllPlayer?


(Agatonster) #4

Maciusthc ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(scripter1) #5

Jak ktoś ma manię paranoidalną i nie wie od czego jest support producenta to potem wymyśla takie bzdury i szerzy je po forach, a wystarczyło poszukać pomocy na forum ALLPlayera…

darmik24 , tak jak napisałem koledze wyżej to nowe sterowniki do Radeonów są odpowiedzialne za ten problem a nie sam program.

A zresztą wystarczyło zmienić wyjście video na “Overlay Mixer” i problem znikał więc przestań szerzyć takie bzdury.